Windows Klasör Rengi Değiştirme ve Renklendirme Nasıl Yapılır? – Folder Colorizer Programı İndir

0

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda açmış olduğunuz klasör sayısı fazlaysa, bulmak istediğiniz bir klasörü araştırmak oldukça zor hale gelebilir. İşte Windows 10/8/7 Folder Colorizer yazılımı size bu konuda yardımcı olacaktır. Klasör rengi değiştirme yada klasör renklendirme işlemi ile bu sorundan kurtulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Folder Colorizer, Windows Dosya Gezgini klasör rengini renklendirmeyi ve varsayılan rengini değiştirmeyi sağlayan Windows 10/8/7 için ücretsiz bir programdır. Bu yazılımı kullanarak sık eriştiğiniz klasörlere istediğiniz herhangi bir rengi atayabilirsiniz.

Artık ulaşmak istediğiniz klasöre erişmek için gözlerinizi birçok klasöre doğru çevirmeniz gerekmeyecek! Farklı bir renge sahip olması, klasörün öne çıkmasını sağlayacak, böylece hızlı bir şekilde klasörü açabileceksiniz.

Windows’da klasör rengi nasıl değiştirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu ücretsiz program, kurulum sırasında bazı izinler isteyerek yükleme işlemini tamamlayacaktır.

Kurulum bittikten sonra klasör menüsünde klasörün rengini seçmenize izin veren bir seçenek görürsünüz.

Bir klasör simgesini renklendirmek için üzerine sağ tıklayın, Renklendir dedikten sonra istediğiniz rengi seçin. Orijinal rengi geri yükleme seçeneği de mevcuttur.

Renkler üzerine tıkladığınızda, kendi renklerinizi, etiketlerinizi bile destekleyen ve tüm Windows sürümleriyle sorunsuz bir şekilde çalışan bir Renk Düzenleyici arayüzü açılır.

Kaspersky, C:\Program Files\Utilities\rmx_oc.dll dosyasının ‘casusların bilgisayarınıza veya kişisel bilgilerinize zarar vermek için kullanabileceği bir program’ olduğunu belirterek bir uyarı gönderdi. Bende programı test ederken uyarıları yok saymaya karar verdim.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here