Windows Hello Destekleyen Dizüstü Bilgisayarların Tam Listesi

0

Windows Hello Kullanabileceğiniz Dizüstüler

Windows Hello, Windows 10 dizüstü bilgisayarınıza girmek için biyometri kullanan Microsoft tarafından tasarlanmış bir güvenlik sistemidir. Yüz tanıma avantajından yararlanmak için, cihazınızın yüzünüzü tarayabilen özel bir kameraya ihtiyacı vardır, Ancak yine de web kamerası bulunan tüm dizüstü bilgisayarlar uyumlu değildir. Bununla birlikte, çoğu parmak izi okuyucu, doğru sürücüleri verildiğinde, Windows Hello ile uyumlu olarak çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Hello ile uyumlu dizüstü bilgisayarların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor ve biz de bu konuda sizi bilgilendirmek için bir liste hazırladık. Bir eksiklik görürseniz, bize bildirin ve bu listeye dahil edelim.

NOT: Bu liste 2 Şubat 2017 itibari ile hazırlanmıştır ve bu tarihten sonra çıkan dizüstü bilgisayarları bu listede göremeyebilirsiniz.

windows hello

Yüz Tanıma Teknolojili Bilgisayarlar

Alienware

ASUS

Dell

HP

Lenovo

Microsoft

MSI

Toshiba

Parmak İzi Okuyuculu Bilgisayarlar

Sponsorlu Bağlantılar

Eski bir dizüstü bilgisayarda bir parmak izi okuyucu varsa ve doğru sürücüler yüklenmişse, Windows Hello ile uyumlu olarak çalışabilir.

Acer

ASUS

Dell

HP

Huawei

Lenovo

LG

Microsoft

Not: Surface Pro 3 ve Surface Pro 4, ayrı bir parmak izi ID klavyesi ile satılıyor ve bu klavye yaklaşık 160 $ fiyatla satılıyor. Bu klavye hem Surface Pro 3 hem de Surface Pro 4 ile uyumludur.

Samsung

Toshiba

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here