Windows 10’da Yüklü Güncelleştirmeleri Kaldırma ve Görüntüleme (Resimli Anlatım)

0

Windows 10 Güncellemelerini Kaldırın ve Görüntüleyin

Windows 10 bilgisayarınızda yüklü olan bütün güncelleştirmeleri görüntüleyebilir ve bu güncellemeleri dilerseniz kaldırabilirsiniz. Yüklediğiniz bütün güncellemeleri göreceğiniz gibi bu güncellemeleri ne zaman yüklediğinizi de görebilirsiniz. Bu güncellemeler listesinden dilediğiniz güncellemeyi de kaldırmanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 bilgisayarınızda yüklü güncellemeleri görmek için Başlangıç > Ayarlar > Güncelleştirme ve güvenlik > Windows Update adımlarını izleyin ve karşınıza aşağıdaki pencere gelecek. Bu pencerede kırmızı kutu içerisine alınmış “Güncelleştirme Geçmişi” linkini göreceksiniz. Bu linke tıklayın.

windows 10 güncelleştirme geçmişi

Güncelleştirme geçmişine tıkladığınızda karşınıza bütün güncelleme detaylarını gösteren aşağıdaki pencere gelecek. Burada güncelleme numaralarını, güncelleme isimlerini ve tarihleri görebilirsiniz.

windows 10 güncelleştirme geçmişi görüntüleme

Sponsorlu Bağlantılar

Yine yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi  “Güncelleştirmeleri kaldır” linki bulunuyor. Bu linke tıkladığınızda aşağıdaki ekran karşınıza gelecek. Bu pencerede güncelleştirmeleri tek tek görecek ve dilediğinizin üzerine sağ tıklayarak “Kaldır” deyip kaldırabilirsiniz.

windows 10 yüklü güncelleştirme kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here