Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Sonrası Kameralar Bozuldu!

0

Güncelleme Sonrası Kameralar Bozuldu!

Microsoft‘un Windows 10 işletim sistemini ücretsiz olarak dağıtması Windows 10 kullanım oranının hatırı sayılır derecede yükseltti. Ancak hala Windows kullanıcılarının büyük bir çoğunlu Windows 7‘den vazgeçmiş değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem ücretsiz hemde performans bakımında oldukça fazla tercih edilen Windows 10 işletim sistemi Yıldönümü Güncellemesi sonrası ilk önemli sorunu verdi. Windows 10 Yıldönümü Güncellemesinden sonra bilgisayarların kameraları bozulmaya başladı.

Son güncelleme ile birlikte kameraların yazılımsal olarak sonsuz döngülere girmesi sonucunda kamera bozulmaları yaşayan kullanıcılar forumlarda ve internet ortamında bunu dile getirmeye başladı. Microsoft’ta bu sorunu kabul etti ve üzerinde çalışıldığını duyurdu.

windows 10

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft yaptığı kısa bir açıklama ile güncellemeyle alakalı oluşan problemlerin farkında olduklarını ve bu sorunun giderilmesi için mühendislerin çalıştıklarını duyurdu. Şimdilik Microsoft sorun yaşayan kullanıcılar kendi resmi internet sitesi üzerinden destek olacağını açıkladı. Yakında yayınlanacak küçük bir güncelleme ile bu sorunun çözüme kavuşturulacağı bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here