Windows 10 VR Özellikleri ve Fiyatı

0

Windows 10 VR Duyuruldu!

Microsoft tarafından düzenlenen etkinlikte duyurulan yeni ürünlerden birisi de sanal gerçeklik gözlüğü Windows 10 VR oldu. Tüm kullanıcıların Hololens hakkında bir şeyler beklerken Microsoft’un yeni VR cihazını duyurması herkesi şaşırttı.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’un Windows 10 VR cihazı birden fazla partner ortaklığında üretilecek olması da şaşırtıcı oldu. Windows 10 VR sanal gerçeklik gözlüğünün HP, Dell, Lenovo, Asus ve Acer işbirliği ile üretileceği açıklandı.

windows-10-vr

Windows 10 VR Özellikleri

Windows 10 VR cihazı hem masaüstü hemde dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilecek olan sanal gerçeklik gözlüğünü bilgisayara takmanız ve basit bir kurulum yapmanız yeterli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Xbox One ile uyumluluğu konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı ancak büyük bir ihtimalle oyun konsolu ile de uyumlu olacak. Aynı zamanda Xbox Scorpio’ya geleceğini de düşünebiliriz.

6 dereceli serbest sensörlere sahip olan Windows 10 VR cihazı için satış fiyatı da açıklandı. Buna göre Windows 10 VR fiyatı 299 dolar olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here