Windows 10 Tema İndirme, Yükleme ve Tema Değiştirme

0

Windows 10’a Tema İndirin ve Yükleyin

Windows 10 bilgisayarınıza birbirinden güzel temaları indirerek bilgisayarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kendi zevklerinize göre dilediğiniz temaları kolayca yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza indirdiğiniz temalar arkaplan resimlerini, renklerini ve seslerini değiştirebilir. Yan yana duran iki monitörde tek bir tema kullanmak için ise panoramik temalar indirebilirsiniz. Peki temaları nasıl indireceksiniz?

Temaları indirmek için sitemizde yer alan Windows 10 Temaları kategorisine gidin dilediğiniz temayı indirin. Yada Microsoft’un kendi Tema Mağazasına gidin ve dilediğini temayı indirin.

windows 10 tema değiştirme 2

Sponsorlu Bağlantılar

İndirdiğiniz tema dosyasına tıklayın ve hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan kurulum gerçekleşecek. Kurulum bir kaç saniye için bitecek temanız yüklenmiş olacak ve arka plan ve pencere renklerinizi değiştiğini göreceksiniz. İndirdiğiniz temalar kaydedilmemiş temalar

Windows 10’da Tema Değiştirme

Windows 10 bilgisayarınıza yüklediğiniz temalardan kullanmakta olduğunu değiştirmek içinde temaların yüklü olduğu pencereye gidin.

windows 10 tema değiştirme 1

Tema değiştirme penceresini bulmak için bilgisayarınızın arama kutusuna “Tema Değiştir” yazın ve çıkan sonuca tıklayın. Direk tema değiştirme penceresine gideceksiniz. Yada bilgisayarınızın masaüstünde fare ile sağ tıklayın, “Kişiselleştirme>Temalar>Tema Ayarları” yolunu izleyin.

windows 10 tema değiştirme 2

 

Yukarıdaki gibi tema değiştirme penceresine geleceksiniz. Burada sahip olduğunuz temaları göreceksiniz. Bu temalardan hangisine geçiş yapmak istiyorsanız üzerine bir kes fare ile tıklamanız yeterli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here