Windows 10 Power Slider Özelliği İle Güç Ayarlarını Kolayca Yapmak Mümkün!

0

Windows 10 Power Slider Özelliği

Microsoft tarafından, kullanıcıların pil ömrünü veya performansı artırmak için güç seçeneklerini hızlı bir şekilde ayarlamalarına izin verecek Power Slider isimli yeni bir Windows 10 özelliğini test ediyor. Yazılım devi, Windows 10’daki güç yönetimini büyük ölçüde geliştiren görev çubuğunun ana pil bölümüne bir güç seçeneği ekledi.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 kullanıcıları, güç tercihlerini tam olarak ayarlamak için klasik Kontrol Paneli arayüzünü kullanmak zorunda kalıyor. Ancak bu yeni Power Slider isimli Kaydırıcı özellik herkesin pil ömrünü hızla ayarlamasını sağlıyor.

Windows 10 Power Slider - Windows 10 Güç ayarları

Windows 10 Creators Update güncellemesi ile birlikte gelecek olan bu özellik güç ayarlarını çok daha basit bir şekilde yapmayı amaçlıyor. Özellikle laptop ve tabletlerde acemi kullanıcılar için tek bir kaydırma işlemi ile güç ayarlarını yapmak mümkün oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Creators Update güncellemesi Nisan ayında kullanıcılara sunulmaya başlayacak. Bir çok yenilik ile birlikte bu güç ayarları özelliği de Windows 10 Creators Update ile birlikte sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here