Windows 10 PC İçin Savaş Strateji Oyunu – March of Empires İndir

0

Savaşlara Katılık ve İmparatorluğunu Kur

Windows 10 için Gameloft tarafından geliştirilen bu harika savaş stratejisi oyununu hemen deneyin. Kendi ordunuzu kurun ve akıllı stratejiler belirleyerek savaşlara katılın. Kral, Çar veya Sultan unvanlarından birini alarak farklı bölgeleri fethetmek için savaşlara girin. Kendi imparatorluğunuzu kurmak için binalar inşa edin ve bölgenizi korumak için ordularınızı konumlandırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer oyuncularla da sohbet edebildiğiniz bu oyunda her birinin kendine ait güçleri olan Kral, Çar yada Sultan unvanlarından birini seçiyorsunuz. Kendi müttefiklerinizi belirleyin ve bu bölgelere yeni yapılar inşa edin.

March of Empires

Değişen mevsimlere göre savaş stratejileri belirlemek zorundasınız. Ordunuzun fazla olması değil, stratejinizin doğru olması savaşı kazandıracağını unutmayın. İttifak harbi ile de diğer oyunculara kumpaslar kurabilirsiniz.

March of Empires oyun

March of Empires Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncular kendi hükümdarlık sarayında 8 farklı unvanı güvendikleri kişilere verebiliyor. Bu kişiler orduya ve krallığa söz geçirebiliyor.

Aynı zamanda oyun içerisinde uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Oyunun +7 yaş kategorisinde olduğunu da belirtelim.

March of Empires İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki“March of Empires” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut184 MB
DilTürkçe
ÜreticiGameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here