Windows 10 PC İçin Savaş Strateji Oyunu – March of Empires İndir

0

March of Empires oyunu ile harika bir savaş strateji oyununun içine girin. Kral, Çar veya Sultan unvanlarından birini seçin, ordunuzu kurun ve İmparatorluğunuz için savaşlara katılın.

Sponsorlu Bağlantılar

Savaşlara Katılık ve İmparatorluğunu Kur

Windows 10 için Gameloft tarafından geliştirilen bu harika savaş stratejisi oyununu hemen deneyin. Kendi ordunuzu kurun ve akıllı stratejiler belirleyerek savaşlara katılın. Kral, Çar veya Sultan unvanlarından birini alarak farklı bölgeleri fethetmek için savaşlara girin. Kendi imparatorluğunuzu kurmak için binalar inşa edin ve bölgenizi korumak için ordularınızı konumlandırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer oyuncularla da sohbet edebildiğiniz bu oyunda her birinin kendine ait güçleri olan Kral, Çar yada Sultan unvanlarından birini seçiyorsunuz. Kendi müttefiklerinizi belirleyin ve bu bölgelere yeni yapılar inşa edin.

March of Empires

Değişen mevsimlere göre savaş stratejileri belirlemek zorundasınız. Ordunuzun fazla olması değil, stratejinizin doğru olması savaşı kazandıracağını unutmayın. İttifak harbi ile de diğer oyunculara kumpaslar kurabilirsiniz.

March of Empires oyun

March of Empires Tanıtım Videosu

Oyuncular kendi hükümdarlık sarayında 8 farklı unvanı güvendikleri kişilere verebiliyor. Bu kişiler orduya ve krallığa söz geçirebiliyor.

Aynı zamanda oyun içerisinde uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor. Oyunun +7 yaş kategorisinde olduğunu da belirtelim.

March of Empires İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki “March of Empires” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 184 MB
Dil Türkçe
Üretici Gameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here