Windows 10 PC için FPS ve Savaş Oyunu – Modern Combat Versus İndir

0

Windows 10 için Modern Combat Versus

Oyun çok hızlı bir şekilde başlıyor. Helikopterden atladıktan sonra hemen operasyon başlıyor ve tim halinde hareket ederek düşmanları yok etmeye başlıyorsunuz. Oyundaki silahlar ve cephanelikler gelişmiştir. Nişan alarak ateş edebilme imkanı da bulunuyor. Oyunda PVP Savaşı, Bot Savaşı, Canlı Turnuvalar ve Özel Etkinlikler bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda 15 farklı ajan var ve oyunun başlanıgıcında bunlardan sadece birincisi kullanılabiliyor. Diğer ajanların kilidini açmak için oyunu oynamak ve kilitleri açmak gerekiyor. Bölgeye git, bölgeyi ele geçir, kazanmak için bölgeyi savun parolası ile oyuna başlayan ajan takımı, rakip ajanlar ile kıyasıya savaşıyor.

Octo ve Korp takımları olarak birbiriyle savaşan ajanların temel amacı gönderildikleri bölgeyi ele geçirmek. Oyun sonunda savaşın berabere bitme ihtimali de bulunuyor. Oyunda klan oluşturup; klan sohbetine, grup oyunlarına, klan lider panosuna erişebilme imkanı vardır.

Oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64 bit Windows 10 ya da Windows 8.1 İşletim Sistemi
  • DirectX 10
  • 4 GB RAM Bellek
  • Intel(R) Core(TM) i3 CPU @ 2.93GHz İşlemci
  • Intel(R) HD Graphics 4000, Intel(R) HD Graphics 5500, Intel(R) HD Graphics 510, Intel(R) HD Graphics 515, AMD Radeon(TM) R4 Graphics, AMD Radeon(TM) R5 Graphics Ekran Kartları

Modern Combat Versus Ekran Görüntüleri

Modern Combat Versus İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki“Modern Combat Versus” İndir
LisansÜcretsiz
Uygulama İçi Satın AlmaUygulama içi satın alım var
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut1,95 GB
DilTürkçe-İngilizce
ÜreticiGameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here