Windows 10 PC İçin En İyi 10 Ücretsiz VPN Programı

0

İnternet’te gezinirken bazı servisler genelde tüm kişisel bilgilerimizi toplar ve bu anlamda bir VPN programına ihtiyaç duyarız. Herkese açık bir WiFi hotspot bağlantısı kullandığımız zaman, tüm verilerimiz kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Çevrimiçi bir İnternet kullanıcısı iseniz ve çevrimiçi gizliliğinizden endişeleniyorsanız, bir Proxy yazılımı ile karşılaştırıldığında, ücretsiz bir VPN daha iyi bir seçenektir. Sanal Özel Ağ, PC’nizi tüm dünyadaki çeşitli yerlere güvenli bir şekilde bağlar ve size uzaktan masaüstü erişimi, dosya ve klasör paylaşımı vb. konularında yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

VPN yazılımı, kamuya olduğu kadar özel ağları da güvenlik altına alıp İnternet bağlantınızı veya Wi-Fi Hotspot bağlantısını ekleyerek size korumalı bir İnternet erişimi sağlar. Başka bir deyişle, çevrimiçi olarak kimliğinizi gizler ve korur. Bir VPN, çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim hale getiremez, ancak güvenlik ve gizliliği kesinlikle artırabilir.

Artık Güvenlik ve Gizlilik için bir VPN yazılımı kullanma zamanı. İşte Windows 10/8/7 bilgisayarlarınız için en iyi ücretsiz VPN programı ve servis sağlayıcılarının bir listesi. Bu programlar ile İnternet bağlantınızı her zaman koruyun. Aşağıdaki VPN programlarının size daha hızlı ve daha fazla özellik sunan ücretli sürümlerinin de olduğunu unutmayın.

Windows için Ücretsiz VPN Yazılımları

1. CyberGhost Secure VPN

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve premium sürümleri bulunan CyberGhost, Windows PC’niz için en iyi ücretsiz VPN çözümlerinden biridir. Hacker’lardan tüm ortak İnternet faaliyetlerinizi ve kimliğinizi gizleyen, kullanımı kolay bir kişisel VPN hizmeti. CyberGhost Secure VPN aynı zamanda IP adresini taklit etmenizi ve güvenli kalmanızı sağlar. CyberGhost Secure VPN Free’in diğer göze çarpan özellikleri arasında, ücretsiz sunuculara erişim, 1GB trafik, sınırlı kullanılabilirlik, 2 Mbps ile sınırlı bant genişliği ve toplam 6 saat sonunda bağlantı kesilmesi yer alıyor.

CyberGhost Secure VPN Ücretsiz İndir

2. Avira Phantom VPN

Bu ücretsiz VPN hizmeti, Android cihazlarınızın yanı sıra Windows PC’nizde İnternet’e güvenli, şifrelenmiş ve anonim erişim sağlar. Windows PC’niz ve ağınız arasındaki tüm iletişimi şifreler ve çevrimiçi gizliliğinizi sağlar. Paylaşılan bir ağ üzerinde yapılan finansal işlemler hakkında en güvenilir VPN’den biridir. Çevrimiçi faaliyetlerinizden hiçbirinin 3. taraflar tarafından izlenmemesini sağlar. VPN yazılımının çoğunda olduğu gibi, Avira Phantom VPN de IP adresinizi değiştirmenizi ve bulunduğunuz bölgede engellenmiş web sitelerine erişmenizi sağlar. Avira Phantom VPN, bilgisayarınıza kolayca yüklenir.

Avira Phantom VPN Ücretsiz İndir

3. Globus Free VPN Browser

Globus Free VPN, IP adresinizi maskeler ve herhangi bir engelli web sitesine erişmenizi sağlar. Bir VPS aracı ve bir tarayıcı içeren bir paket olarak gelir. VPN aracını indirip yüklediğinizde, tarayıcı otomatik olarak yüklenir ve görev çubuğunuza sabitlenir. Anonim olarak tüm trafiği şifreler. VPN aracı, varsayılan olarak, seçebileceğiniz IP adresleri listesiyle birlikte Birleşik Krallık IP adresini verir. Bu ücretsiz VPN aracının kullanımı kolaydır ve veri edinimine karşı tam izleme ve koruma sağlar.

Globus Free VPN Browser Ücretsiz İndir

4. Betternet VPN

Bu basit VPN yazılımının kullanımı kolaydır, tek tuşla etkinleştirilebilir ve kesinlikle en iyi ücretsiz VPN aracılarından biridir. Betternet, hem premium hem de fazladan güvenlik özelliklerini içeren ücretsiz ve ücretli olarak geliyor. PC’ler ve akıllı telefonlar için tasarlanan Betternet abonelik gerektirmez. IP adresinizi rastgele gizler ve bölgenizde engellenmiş web sitelerine erişmenizi sağlar. İyi hız ve çerezleri önleme becerisi vardır.

Betternet VPN Ücretsiz İndir

5. SecurityKiss VPN

Tuhaf bir ismi bulunan basit bir VPN yazılımıdır. Çok basit bir kurulum işlemi vardır. Varsayılan sunucusu ABD’de bulunmakla birlikte, SecurityKiss’in ücretsiz sürümü tarafından oluşturulan sanal ağ, Birleşik Krallık, Kanada, Almanya veya Fransa’nın IP’sini almanıza izin verir.

SecurityKiss VPN Ücretsiz İndir

6. Spotflux

Spotflux, şifrelenmiş bir bağlantı oluşturan ve verilerinizi aktaran güvenli ve kesintisiz web taramasında size yardımcı olan ücretsiz bir VPN yazılımıdır. Program sadece verilerinizi bilgisayar korsanlarından korur, aynı zamanda İnternet ajanslarının rastgele DNS adresini ve IP adreslerini sağlayarak çevrimiçi etkinliklerinizi izlemesini engeller. Ayrıca, Spotflux, gelen bağlantılarınızdan kötü amaçlı yazılımları tarar ve kaldırır.

Spotflux Ücretsiz İndir

7. Neorouter VPN

Neorouter VPN, PC’niz için ücretsiz sıfır yapılandırmalı bir VPN çözümüdür. Windows, Linux, Mac, Android, iOS ve daha pek çok platformu destekler. Neorouter, P2P desteği (bilgisayarlar arası bağlantı), taşınabilir istemci kurulumu ve uzaktan erişim (bir ağa bağlandığında bilgisayarınızı uyarır) ile birlikte gelir. Güvenli ağ, paylaşılan bağlantılardaki İnternet trafiğinizi korur, dosyaları ve klasörü arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve İnternet oyunları oynamanıza yardımcı olur.

Neorouter VPN Ücretsiz İndir

8. Hotspot Shield VPN

PC’nize Hotspot Shield kurulduktan sonra, ortak WiFi erişim noktalarından bile güvende olursunuz. Çevrimiçi anonimliği güvenlik ortamınıza çevrimiçi olarak ekleyerek sağlar. Bu yazılım ana sayfanızda bazı değişiklikler ve bazı araç çubuklarını da zorla yükleme yaparken, çevrimiçi gizlilik konusunda etkili olur. Hotspot Shield’in sanal tüneli ve IP gizleme özelliği vardır. İngiltere, Japonya, Avustralya ve ABD’yi içeren listeden herhangi birini seçmenize izin verir.

Hotspot Shield VPN Ücretsiz İndir

9. Hola Unblocker Free VPN

Hola Unblocker Free VPN, kısıtlamaları atlayarak bölgenizde engellenmiş olan herhangi bir web sitesine göz atmanızı sağlayan basit bir araçtır. Yukarıdaki listedeki diğer VPN temsilcilerinin aksine, Hola Unblocker, İnternet Hızını artıran ve ayrıca bant genişliği kullanımını azaltan İnternet Hızlandırıcı adlı bir araç sunar. IP adresinizi gizlemek ve güvenle göz atmak için iyi ve hızlı bir alternatiftir.

Hola Unblocker Free VPN Ücretsiz İndir

10. TunnelBear VPN

TunnelBear VPN, karmaşık kurulum süreci olmayan, araç çubuklarına ek yazılım yüklemeyen basit bir VPN yazılımıdır. Yukarıda bahsedilen diğer VPN programlarının çoğunda olduğu gibi, TunnelBear da İnternet trafiğinizi Almanya, İngiltere, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer birkaç ülkedeki sunucularına yönlendirmek için kullanılan sanal bir ağ adaptörü oluşturur. Program hem ücretsiz hem de ücretli olarak geliyor.

TunnelBear VPN Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here