Windows 10 PC İçin Avast Free Antivirus İndir

0

Bedava Antivirüs Programı

Bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerde ücretli antivirüs yazılımları ile yarışan ve üst sıraları zorlayan Avast Free Antivirus, ev kullanıcıları için harika seçenekler sunuyor. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz antivirüs programlarının başında Avast Free Antivirus gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bkz: 2016 Yılının En İyi Antivirüs Programları Listesi

Arka planda sessizce çalışır, bilgisayarın performansını düşürmez ve en riskli tehditlerden en düşük tehditlere kadar her şeyi algılar. Bunun yanı sıra parola yönetimi özelliği ve ev ağı güvenliği özellikleri de cabası.

Sponsorlu Bağlantılar

PC Performansı üzerinde en az etkiye sahip antivirüs programlarından birisi Avast Free Antivirus, güvenlik tehditlerine karşı %100 koruma sağlar. Oldukça basit bir arayüze sahip olan program, hızlı tarama yaparak sorunları çözmenizi sağlar.

Avast Free Antivirus programı gerçek zamanlı analizi sayesinde dosyalar bilgisayarınıza yüklenmeden tarar ve zararlı ise bilgisayara herhangi bir zararlı yazılım yüklenmesini önler. Uygulama ve programların davranışlarını izleyen program, riskli davranışlar sergileyen yazılımlara karşı sizi uyarıyor.

Akıllı tehdit algılama ve gerçek zamanlı koruma özellikleri ile virüslere karşı, kötü amaçlı yazılımlara karşı ve diğer tehditlere karşı bilgisayarınızı korur. Bunlar arasında casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve kimlik avı saldırılarını da bulunuyor.

avast free antivirüs

Oyun Modu

Oyun oynayan kullanıcılara ise maksimum performans sunacak bir oyun modu sunuyor. Oyun oynarken bu modu aktif ettiğinizde Avast tarafından hem Windows servisleri hemde Avast bildirimleri askıya alınır. Böylece oyunda maksimum işlem gücüne ve oyun hızına sahip olursunuz. Yani bilgisayarınız tüm gücünü oyun için harcamış olur.

Wi-Fi Denetleyici

Wi-Fi denetleyici özelliği sayesinde kablosuz ağınızın güvenliğini de kontrol eder. Böylece ev ağınıza birilerinin sızmasını da önlemiş olur.

Avast Parolalar

Parolalarınızı da koruyan bir özellik sunuyor. Kullandığınız bütün parolaları depolar ve tek bir parola ile bütün parolaları güvende tutmanızı sağlar.

SafeZone Tarayıcısı

Online alışveriş ve bankacılık işlemleri yaparken kart bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz güvende olsun istiyorsanız Avast’ın sunduğu SafeZone tarayıcıyı kullanın. Ücretsiz olarak sununlan güvenli tarayıcı her zaman bilgisayarınızda bulunsun.

Avast Free Antivirus Karşılaştırma Tablosu

Avast Free Antivirus programı yetersiz geliyorsa aşağıdaki karşılaştırma tablosuna göz atarak Internet Security yada Premier sürümlerini de satın alabilirsiniz.

avast sürüm karşılaştırma

Avast Free Antivirus Özellikleri

  • Virüsler, casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve kimlik avı saldırılarını önler.
  • Gerçek zamanlı tehdit tespiti ile zararlı dosyaları karantinaya alır.
  • Wi-Fi denetleyici özelliği ile yönlendiricinize yönelik tehditleri engeller.
  • Tek bir tıklama ile bilgisayarınızı ve ağınızı her türlü soruna karşı tarar ve korur.
  • SafeZone tarayıcı ile gizli ve güvenli gezinmenizi sağlar.
  • Avast Parolalar ile bütün şifrelerinizi kaydetmenizi sağlar.

Avast Free Antivirus Yenilikleri

  • Yeni ve sezgisel bir arayüz
  • Gelişmiş uygulama koruması
  • Pasif mod ile çok sayıda güvenlik ürününü eş zamanlı olarak çalıştırma
  • Oyun modu sayesinde maksimum oyun performansı

avast free antivirüs arayüz

Avast Free Antivirus İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki“Avast Free Antivirus” İndir
LisansÜcretsiz
Uygulama İçi Satın AlmaYok
İşletim SistemiWindows XP, Vista, 7, 8.1 ve Windows 10
Boyut6 MB
DilTürkçe
ÜreticiAvast
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here