Windows 10 PC için Araba Yarışı Oyunu – Asphalt Sokak Yarışı İndir

0

Asphalt Sokak Yarışı oyununu Windows 10 ya da Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek sokakların tozunu alacağınız aksiyon dolu araba yarışı oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Asphalt Sokak Yarışı

Asphalt Sokak Yarışı oyunu ile beğendiğin bir arabayı seçerek özelleştirebilir, kendi arabanı yaratabilir ve sokaklarda yarışlara katılabilirsin. Dünyanın en güzel şehirlerinde rakiplerin ile kıyasıya bir yarışa var mısın? Dünyadaki en popüler ülkelerin başkentlerinde hız sevdalısı yarışçılar seni bekliyor.  New York, Paris ve Hong Kong gibi şehirlerde nitro (turbo) motor gücüne sahip arabanla yarışacağın bu oyunda rakiplerine meydan okuyarak anahtarını ve arabasını elinden alabilirsin. Yağmurlu, karlı ve güneşli havalarda yarışabilme imkanı bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dodge, Chevy veya Mustang gibi lisanslı arabalar bulunuyor. Bu arabaları kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Asphalt Sokak Yarışı oyununda üç boyutlu HD ekran görselleri ve grafikleri bulunmaktadır. Oyunda 4 kişiye kadar çok oyunculu yarış yapılabilmektedir. Son model arabaları satın alıp istediğiniz gibi modifiye edebilir ve heyecana katılabilirsiniz.

Asphalt Sokak Yarışı İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki “Asphalt Sokak Yarışı” İndir
Lisans Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alma Uygulama içi satın alma var
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 2.1 GB
Dil Türkçe-İngilizce
Üretici Gameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here