Windows 10 PC İçin Araba Yarışı – Forza Motorsport 7 Demo İndir

0

Windows 10 İçin Forza Motorsport 7 Oyunu

Windows 10 bilgisayarınızda Forza Motorsport 7 oyununu denemek istiyorsanız işte size fırsat. Microsoft tarafından geliştirilen Forza Motorsport 7 Demo oyununu Mağaza üzerinden indirip oynayabilirsiniz. Sadece Windows 10 kullanıcılarına özel olan bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Forza Motorsport 7 oyunu en gerçekçi ve en kapsamlı yarış oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de araba yarışı oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken oyunlardan birisi. Özellikle oyunun grafiklerine diyecek söz yok. 4K çözünürlük ve HDR’de 60fps grafikler aklınızı başınızdan alabilir.

Forza Motorsport 7 oyunu Ferrari Porsche ve Lamborghini gibi son model spor arabalarında yer aldığı 700’den fazla araç içeriyor. Ancak demo sürümde bu arabaların çok azı ile yetinmek zorunda kalacağınızı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer araba yarışı oyunlarında olduğu gibi yağmur, gök gürültüsü, şimşek gibi öğeler bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Ancak diğerlerinde farkı çok daha fazla gerçekçi olmaları diyebiliriz.

Xbox Play Anywhere destekli bir oyun olduğu için oyunu Xbox One’da satın alırsanız, PC’de de oynayabileceksiniz veya tam tersi. Ayrıca bkz: Xbox Play Anywhere

Oyunun sloganı ise şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı, güzel ve en otantik yarış oyunudur. Oyunu denemeden bunun doğru olduğunu anlayamazsınız.

Forza Motorsport 7 Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=QITXLdS3eW0

Oyunun Minimum Sistem Gerekesinimleri

  • 64 bit Windows 10 İşletim Sistemi
  • DirectX 12
  • 8 GB RAM Bellek
  • 2 GB Ekran Kartı
  • Intel i5-750 2.67 GHz veya AMD FX-6300 İşlemci
  • NVIDIA GT 740 veya NVIDIA GTX 650 veya AMD R7 250X Grafik Kartları

NOT: Forza Motorsport 7 oyununun Xbox One ve Windows 10 PC arasında çapraz oynama desteği sunmaktadır. Ancak Xbox Live destekli ülkelerde cihazlar arası oynama özelliği kullanılabiliyor.

Forza Motorsport 7 İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki“Forza Motorsport 7 Demo” İndir
LisansÜcretsiz (DEMO)
Uygulama İçi Satın AlmaUygulama içi satın alma yok
İşletim SistemiWindows 10 (64 bit)
Boyut23,24 GB
Dilİngilizce
ÜreticiMicrosoft Studios
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here