Windows 10 Kullanmayı Öğrenmenin Yolu

0

Yeni Windows 10 Kullanıcıları İçin İpuçları

Windows 10’a yeni geçtiyseniz yada yeni bir Windows 10 bilgisayar aldıysanız ve nasıl kullanacağınız konusunda fazla bilginiz bulunmuyorsa Microsoft’un hazırladığı rehbere göz atmalısınız. Bir nevi Windows 10 kullanma kılavuzu da diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 ile başlarken özellikleri nasıl kullanacağınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Sesli kişisel asistan olan Cortona, yenilenen tarayıcı Microsoft Edge, bilgisayarı kişiselleştirme, oyun oynama, uygulama yükleme ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgileri bu rehberden öğrenebileceksiniz.

Windows 10 kurduysanız yada Windows 10 bilgisayar aldıysanız ilk yapmanız gereken “Başlarken” isimli uygulamayı açmak olsun. İlk olarak “Başlarken” uygulamasını göz atın. Ekranın sol atl köşesinde yer alan arama kutusuna “Başlarken” yazmanız yeterli.

windows-10-baslarken

Sponsorlu Bağlantılar

Başlarken uygulamasını tıklayıp açtığınızda karşınıza aşağıdaki gibi Hoşgeldiniz ekranı gelecek. Bu sayfada Windows kullanımı ile ilgili temel başlıklar yer alıyor.

windows-10-baslarken-1

Sol menü de ise Yenilikler, Konulara göz atın ve Videoları izleyin başlıkları bulunuyor. Bu sekmelere tıklayarak Windows kullanımı ve özellikleri hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Windows 10 Kullanımı İle İlgili Faydalı Başlıklar

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here