Windows 10 İçin Zombi Strateji Oyunu – Zombie Anarchy İndir

0

Zombie Anarchy oyunu hayatta kalmayı amaçlayan harika bir Zombi oyunudur. Kendi ekibinizi kuruyor, zombileri öldürüyor ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaşıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kıyamet Sahnesinde Hayat Kalmaya Çalışın

Bir yanda zombiler diğer yanda ise insanlar. Kendinizi her ikisinden de koruyarak hayatta kalmak zorundasınız. Cehenneme dönen yeryüzünde sağ kalmak için kendi ekibini oluşturmalı ve dünyayı tekrar kurtarmalısın.

Sponsorlu Bağlantılar

Zombilerin saldırılarına karşı koymanın yanı sıra hayatta kalmaya çalışan diğer insanların şehirleri talan etmeleri karşısında mücadele etmek zorundasınız. Hayatta kalmak için harika becerilere sahip diğer karakterleri yanınıza almalısınız. Gizemli Kane ve okçu Rosie bunlardan bazıları.

Kendi kampını güvence altına almak, yiyeceklerini ve yakıtını korumalısın. Oluşturduğunuz ekip ile dünya çapında rakip oyunculara karşı saldırılar yapabilir, onların değerli madenlerini çalabilirsiniz.

zombie-anarchy

Zombi istilasına uğrayan kamplara taktiksel saldırılar yaparak kampları imha edip özel silahların ve ürünlerin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda mini oyun Zombi Avı oyunu ile zombileri öldürün.

Zombie Anarchy oyunu ücretsizdir ancak uygulama içi satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

zombie-anarchy-oyunu

Zombie Anarchy Video Tanıtım

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “Zombie Anarchy” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 206 MB
Dil Türkçe
Üretici Gameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here