Windows 10 İçin RAR Açma Programı – RAR Opener İndir

0

RAR Opener programını Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarınıza indirerek dosyalarınızı hızlı bir şekilde sıkıştırabilirsiniz. Sıkıştırılan dosyaları da RAR Opener ile açabilmeniz mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

RAR Opener programı ile bilgisayarınızda bulunan dosyaları hızlı olarak RAR’layabilir yani sıkıştırabilirsiniz. Böylece sıkıştırdığınız dosyaların kapladığı alan azalmış olur ve bilgisayarınız rahatlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda bulunan dosyalarımızı sıkıştırmayı neden isteriz öncelikle buna değinmeliyim. Bazen bilgisayarımızın belleğinde yeterli alan olmaz ve yeterli alan açabilmek için bu özelliği kullanırız. Bazı zamanlarsa arkadaşlarımıza e-posta yoluyla ya da sosyal medya aracılığı ile dosya göndermek isteyebiliriz. Hal böyle iken yüksek boyutlu dosyalar gönderilince bazı sıkıntılar oluşabiliyor. Bu durumlar karşısında dosyalarımızı sıkıştırmak ve istediğimiz zaman sıkıştırılan dosyalarımızı açabiliriz. RAR Opener programı da bu açıdan bize yardımcı olan programlardan bir tanesidir.

windows-10-icin-rar-acma-programi-rar-opener-indir-1

RAR Opener programının tasarımı oldukça güzel ve anlaşılması basittir. RAR Opener, RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH gibi dosya formatlarını desteklemektedir. Bu formatlara sahip dosyaları hızlı bir şekilde açabiliyor. Bilgisayarınızı yormaz ve düşük RAM kullanımı sağlar.

windows-10-icin-rar-acma-programi-rar-opener-indir-2

RAR Opener programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. RAR Opener programının İngilizce dil desteği bulunmaktadır. Tiny Opener isimli şirket tarafından üretilen RAR Opener programının dosya boyutu 13 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda RAR Opener programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: RAR Opener 

Uygulama Bilgileri ve İndirme Linki

Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 13 MB
Dil İngilizce
Üretici Tiny Opener
İndirme Linki Hemen İndir
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here