Windows 10 İçin RAR Açma Programı – RAR Opener İndir

0

RAR Opener programı ile bilgisayarınızda bulunan dosyaları hızlı olarak RAR’layabilir yani sıkıştırabilirsiniz. Böylece sıkıştırdığınız dosyaların kapladığı alan azalmış olur ve bilgisayarınız rahatlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda bulunan dosyalarımızı sıkıştırmayı neden isteriz öncelikle buna değinmeliyim. Bazen bilgisayarımızın belleğinde yeterli alan olmaz ve yeterli alan açabilmek için bu özelliği kullanırız. Bazı zamanlarsa arkadaşlarımıza e-posta yoluyla ya da sosyal medya aracılığı ile dosya göndermek isteyebiliriz. Hal böyle iken yüksek boyutlu dosyalar gönderilince bazı sıkıntılar oluşabiliyor. Bu durumlar karşısında dosyalarımızı sıkıştırmak ve istediğimiz zaman sıkıştırılan dosyalarımızı açabiliriz. RAR Opener programı da bu açıdan bize yardımcı olan programlardan bir tanesidir.

windows-10-icin-rar-acma-programi-rar-opener-indir-1

RAR Opener programının tasarımı oldukça güzel ve anlaşılması basittir. RAR Opener, RAR, 7Z, ZIP, TAR, LZH gibi dosya formatlarını desteklemektedir. Bu formatlara sahip dosyaları hızlı bir şekilde açabiliyor. Bilgisayarınızı yormaz ve düşük RAM kullanımı sağlar.

windows-10-icin-rar-acma-programi-rar-opener-indir-2

Sponsorlu Bağlantılar

RAR Opener programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. RAR Opener programının İngilizce dil desteği bulunmaktadır. Tiny Opener isimli şirket tarafından üretilen RAR Opener programının dosya boyutu 13 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda RAR Opener programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: RAR Opener 

Uygulama Bilgileri ve İndirme Linki

LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut13 MB
Dilİngilizce
ÜreticiTiny Opener
İndirme LinkiHemen İndir
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here