Windows 10 İçin PC İçin “Minecraft: Windows 10 Edition” İndir

0

Windows 10 İçin Minecraft Oyunu

Yapı inşa etme oyunu olarak ilk çıkan oyun olan Minecraft oyunu rastgele oluşturulan dünyalar ve ortamlar olarak oyuncuların kendi becerilerini sergiledikleri bir oyundur. Minecraft benzeri bir çok oyun var ancak bu alanda yapılan ilk oyunlardan biri olduğu için dünyanın en popüler oyunu konumunda.

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft: Windows 10 Edition oyunu Windows 10 bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmış bir Minecraft oyunudur. Dolayısıyla, çok daha iyi performans ve daha yüksek kare hızları sağlayan multiplatform versiyonundan daha fazla optimize edilmiştir.

Kendi hayal gücünüze göre bir dünya yaratarak ve her şeyi inşa ederek, Hayatta Kalma veya Yaratıcı modda oynayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca başkalarıyla işbirliği yapmak isterseniz oyunun çok oyunculu modlarını da oynayabilirsiniz.

Minecraft Windows 10 Edition 1

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılanların üzerine uygulanabilen doku paketleri gibi oyunun görünümünü değiştirmeyi düşünüyorsanız ek bileşenler de satın alabilirsiniz. Bu sayede, modern şehirler inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Sonunda, Minecraft: Windows 10 Edition, Windows 10’daki oyuncular için mükemmel bir seçimdir, çünkü oyunun orijinalden daha pürüzsüz çalışıyor.

Minecraft Windows 10 Edition

Minecraft: Windows 10 Edition İndirme Linki

İndirme Linki“Minecraft: Windows 10 Edition” İndir
LisansÜcretli
Uygulama İçi Satın AlmaVar
İşletim SistemiWindows 10
Boyut204 MB
Dilİngilizce
ÜreticiMicrosoft Studios
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here