Windows 10 için PC GTA Benzeri Mafya Oyunu – Gangstar New Orleans: Online Open World Game İndir

0

Gangstar New Orleans: Online Open World Game, Amerika’nın New Orleans şehrinde geçen, gangsterlik yaparak şehrin suç oranını arttırıp eğlenceli dakikalar geçireceğin mafya oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için Gangstar New Orleans: Online Open World Game

Gangstar New Orleans: Online Open World Game, Gameloft tarafından geliştirilen ve ücretsiz bir şekilde indirilmeye sunulan suç oyunudur. Oyunun Türkçe dil desteği de bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuna başlarken Yasal Politika uyarısıyla karşılaştım. 18 yaşından küçükler için sakıncalı bir oyun olduğu için yaş ve cinsiyet bilgilerim istendi. Bilgileri doldurduktan sonra Kabul Et butonuna tıklayarak Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş oldum.

Oyuna başlarken, New Orleans kentinde federaller tarafından başlatılan suçla mücadele operasyonlarına karşılık vermemi gerektiren bir tanıtım videosu izledim. Oyun bir kasa soygunu ile başladı, palyaço maskesi takan bir gangsterin kontrolü oyun tarafından bana verildi. Kısa bir çatışmanın ardından maskem düştü ve kendime yüz karakteri seçmem istendi.

Alain Boudreaux adında yeni bir kankam olduğunu gördüm. Etrafımız suç örgütü tarafından kesildi ve kankamın getirmiş olduğu araçla hepsini ezip geçtik. Oyunda görevler bulunmaktadır ve görevleri tek tek yapmam istendi. Oyunun ekran grafikleri ve ses özellikleri gelişmiştir. GTA oyunundaki gibi şehirde dilediğim gibi terör estirdim. İstediğim arabaya ve istediğim motora binerek sürüş yaptım. Etraftaki insanlara sataşarak onlara silah doğrulttum.

Gangstar New Orleans: Online Open World Game, fazlasıyla eğlenceli ve gerçekten oynanmaya değer bir oyundur. Oynamanızı tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler.

Gangstar New Orleans: Online Open World Game İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki “Gangstar New Orleans: Online Open World Game İndir”
Lisans Ücretsiz (+18)
Uygulama İçi Satın Alma Uygulama içi satın alma var
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 1007,95 MB
Dil Türkçe-İngilizce
Üretici Gameloft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here