Windows 10 İçin Not Alma Uygulaması – Microsoft Sticky Notes İndir

0

Microsoft Sticky Notes uygulaması ile Windows 10 bilgisayarınızda hızlı ve kolay notlar alın. Yapışkan Notlar uygulaması ile hiçbir şeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapışkan Notlar Uygulaması

Wimdows 10 ile birlikte gelen yapışkan notlar uygulaması olan Microsoft Sticky Notes uygulamasını şimdi mağaza üzerinden indirebilirsiniz. Microsoft Sticky Notes yani Yapışkan Notlar uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Aklınıza gelen her şeyi hızlı bir şekilde not almak için Microsoft Sticky Notes kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Sticky Notes uygulaması ile rengarenk yapışkan notlar oluşturabilir ve notlarınızın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Dokunmatik desteği sayesinde de özellikle tabletlerde kendi el yazınız ile harika notlar alabiliyorsunuz.

Microsoft Sticky Notes

Yapışkan Notlar, adresleri, e-postaları ve hücre numaralarını tespit eder; böylece Yapmanız gereken tek şey, Haritalar, Posta veya Skype’ı açmak için vurgulanan metne hafifçe dokunmanızdır.

Microsoft Sticky Notes uygulama ile Cortana hatırlatıcıları da oluşturabilirsiniz. Cortana size notlarını hatırlatsın istiyorsanız notunuza bir zaman veya tarih yazmanız yeterlidir. Daha sonra bir Cortana hatırlatıcısı oluşturmak için üzerine dokunabilirsiniz.

Microsoft Sticky Notes uygulama

Microsoft Sticky Notes İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki “Microsoft Sticky Notes” İndir
Lisans Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alma Yok
İşletim Sistemi Windows 10
Boyut 27 MB
Dil Türkçe
Üretici Microsoft Corporation
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here