Windows 10 İçin Müzikli Alarm Uygulaması – Alarm Clock HD İndir

0

Alternatif ve gelişmiş bir alarm uygulaması arayanlar için en iyi seçim Alarm Clock HD uygulaması olacaktır. Alarm sesi olarak kendi müziklerinizi ayarlayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Müzikleriniz İle Alarm Kurun

Windows 10 ve Windows 8.1 bilgisayar ve tabletlerinizde kullanacabileceğiniz Alarm Clock HD uygulaması çok gelişmiş bir alarm ve saat uygulamasıdır. Bilindiği üzere Windows 10’un kendi alarm özelliği bulunuyor ancak kendi müziklerinizi alarm sesi olarak ayarlayamıyorsunuz. İşte  tam da bu noktada  Alarm Clock HD uygulaması imdada yetişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Alarm Clock HD uygulaması ile istediğiniz müzikleri alarm sesi olarak ayarlamanın yanı sıra çok gelişmiş özellikler de sunuyor. Uygulamanın Takvim özelliği, Hava Durumu ve Dünya Saatleri özelliği de bulunuyor.

alarm clock hd

Uygulamayı indirip ilk açtığınızda bölgenizi seçmenizi sizden isteyecektir. Bulunduğunuz ülke, şehir ve saat türünü seçtikten sonra uygulamanın Alarm menüsüne girince, size Windows’un kendi alarm uygulaması yerine Alarm Clock HD uygulamasının varsayılan alarm uygulaması olmasını isteyecektir. Bu uyarıyı onaylayarak Alarm Clock HD uygulamasını varsayılan alarm uygulaması olarak seçin.

alarm clock hd 2

Alarm menüsüne girdiğinizde sol üst kısımdan “+ New Alarm” seçeneğine tıklayarak yeni alarm ayarlayın. Açılan pencerede alarm ismi, hangi günler alarm çalması gerektiği, alarm sesi, erteleme süresi gibi bir çok seçenek çıkacak. Alam sesi kısmında “Built In (Yerleşik)”, “Custom (mp3)” ve “Radio” seçeneklerini göreceksiniz. Buradan “Custom (mp3)” seçeneğini işaretledikten sonra “Choose Sounds File” seçeneğinden bilgisayarınız üzerinden dilediğiniz müziği alarm sesi olarak seçebilirsiniz.

alarm clock hd 3

Alarm Clock HD uygulamasındaki alarmlar cihazınızı uyku modundan çıkarma yeteneğine sahiptir (cihazınız destekliyorsa).

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “Alarm Clock HD” İndir
Lisans Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alma Var
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 44 MB
Dil İngilizce
Üretici ANTARA SOFTWARE and CONSULTING PRIVATE LIMITED
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here