Windows 10 İçin Kumsallar Panoramik Tema İndir

0

İki monitör kullanan bilgisayarlar Kumsallar Panoramik teması ile birlikte iki monitörde de aynı temayı görüntüleyecek. Dünyanın dört bir yanından eşsiz kumsallar bu temada.

Sponsorlu Bağlantılar

İki Monitör İçin Harika Kumsallar

Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar için Kumsallar Panoramik temasını indirebilirsiniz. Özellikle çift ekranlar için tasarlanan bu panoramik temayı etkinleştirdiğinizde iki monitörde aynı temayı kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kumsallar Panoramik teması iki monitöre yayılır ve bilgisayarınızın başlangıç ekranı dahil renklerin, seslerin ve resimlerin değişmesini sağlar. Masaüstü arka planını eşsiz kumsal görüntüleri ile süslemenizi sağlar.

Bilgisayarınızın masaüstünü kişiselleştirmek için en iyi yöntem temalardır. Aynı masaüstü görüntüsüne bakmaktan sıkıldıysanız işte size Kumsallar Panoramik teması. Ücretsiz indirin ve kullanmaya başlayın.

Kumsallar-Panoramik tema

Kumsallar Panoramik tema içerisinde birbirinden güzel 9 farklı kumsal resmi bulunuyor. Havai’den Avustralya’ya, Karayipler’den İspanya’ya ve daha bir çok kumsal manzaları sizi bekliyor. Güneş doğumu ve batımının kumsallara yansıyan eşsiz görüntüleri bu temada.

Kumsallar-Panoramik tema 2

İndirme Linki ve Tema Bilgileri

İndirme Linki “Kumsallar Panoramik Tema” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8
Boyut 14.1 MB
Dil İngilizce
Üretici Microsoft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here