Windows 10 İçin Halo Wars 2 Demo İndir

0

Halo Wars 2 Çıktı!

Savaş stratejisi oyunu arayanlar için en önemli yapımlardan birisi olan Halo oyunun ikinci versiyonu da çıktı. Halo Wars 2 Demo sürümü yayımlanan oyunda gerçek zamanlı bir şekilde mücadele sizi bekliyor. Halo Wars 2 oyunu satın aldığınızda hem Windows 10 hemde Xbox’da oynayabiliyorsunuz. Oyunu satın almak istemiyorsanız Halo Wars 2 Demo sürümü indirip deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından geliştirilen oyun 4K çözünürlük özelliğine de sahip. Oyunu tek oyunculu ve çok oyunculu modlarda oynayabiliyorsunuz. Bilim kurgu strateji oyunu olan Halo Wars 2 oyununda, Spartalılar, Warthoglar ve diğer klasik Halo savaş kuvvetleri ile bazı bölümleri oynayabiliyorsunuz.

Halo Wars 2 oyununda yeni bir oyun modu olan Blitz Firefight’da sizi bekliyor. Blitz Firefight, oyuncuların yapay zeka kontrollü düşman dalgalarına karşı savaşmak, araç ve birlik çağırmak için deste kartları kullandığı hızlı ve tempolu bir moddur. Oyuncular stratejik olarak BM Güvenlik Konseyi ve tüm insanlığın karşılaştığı korkunç bir tehdide karşı büyük çaplı savaşlarda yer alıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows 10 (64 bit)
DirectXDirectX 12 API, Donanım Özellik Seviyesi 11
Bellek6 GB
Video BelleğiBelirtilmemiş
İşlemciIntel i5-2500, AMD FX-4350
GrafiklernVidia GeForce GTX 650 Ti, AMD Radeon HD 7750, Intel HD 520

Halo Wars 2 Tanıtım Videosu

Halo Wars 2 Demo İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki“Halo Wars 2 Demo” İndir
LisansÜcretsiz (+16)
Uygulama İçi Satın AlmaYok
İşletim SistemiWindows 10
Boyut16,7 GB
DilTürkçe
ÜreticiMicrosoft Studios
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here