Windows 10 İçin Fotoğraf Filtreleme Uygulaması – PicsArt İndir

0

PicsArt programı ile bilgisayarınız da bulunan fotoğrafları yaratıcı ve hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Programın içerisinde bulunan onlarca efekt ve filtreleme seçenekleri ile fotoğraflarınız eski haline oranla fazlasıyla dikkat çekici olacaktır. PicsArt programında birden fazla fotoğrafınız ile kolaj yapma özelliği de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PicsArt programı fotoğraflarınızı adeta bir sanat eseri haline getirir. Özellikleri arasında klon aracı, kırpma aracı, fotoğraf harmanlama ve geliştirme aracı, metin ve görüntü bindirmeleri, katman düzenleme, fotoğraf filtreleri, kamera katmanı ve yüzlerce özelleştirilebilir fırça filtreleri, maskeler, şekil maskeleri ve daha fazla fotoğraf düzenleme araçları sunan güçlü bir mobil fotoğraf editörüdür.

PicsArt ile düzenlediğiniz fotoğrafları anında Facebook Twitter, Instagram, Dropbox gibi sosyal medya hesaplarınız da paylaşabilir ve arkadaşlarınızın beğenisine sunabilirsiniz. Ardından Like sayısı arttıkça kendiniz ile gurur duyabilirsiniz. Profesyonel fotoğraf düzenleme programlarını aratmayan özellikleri ile fotoğraflarınız tekrar canlanacaktır. 250 milyon kişi tarafından kullanılan PicsArt programı dünya genelinde oldukça popülerdir. PicsArt programının içerisinde fotoğraf çekmek için kamera seçeneği de bulunmaktadır. Böylece çektiğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenlemeye başlayabilirsiniz. Fotoğraf editörü olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederiz.

windows-10-icin-fotograf-filtreleme-uygulamasi-picsart-indir-2 windows-10-icin-fotograf-filtreleme-uygulamasi-picsart-indir-1

Sponsorlu Bağlantılar

PicsArt programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. PicsArt programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır. PicsArt Inc. isimli şirket tarafından üretilen PicsArt programının dosya boyutu 45 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda PicsArt programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: PicsArt 

Uygulama Bilgileri ve İndirme Linki

LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut45 MB
DilTürkçe
ÜreticiPicsArt Inc.
İndirme Linki“PicsArt” İndir
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here