Windows 10 İçin Facebook Messenger İndir

0

Facebook Messenger programı ile arkadaşlarınız ile Facebook hesabınız ile giriş yaptıktan sonra mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz arkadaşınıza mesaj gönderebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızdan oluşan gruplar kurarak hep birlikte sohbet ortamı da oluşturabilirsiniz. Arkdaşlarınıza fotoğraflar, videolar, dosyalar gönderebilme seçeneği de mevcuttur. Arkadaşlarınıza göndereceğiniz mesajlar ya da arkadaşlarınızın size gönderdiği mesajlar okunduğu an görüldü özelliği sayesinde mesajların okunduğu bilgisi verilir. Çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Tüm bu özelliklerden yararlanıp mesajlaşmaya başlamanız için İnternet bağlantısı olması yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarınıza gelecek olan mesajlar kutucuk halinde gözükür ve böylece kutucuğa tıklayarak hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz. Facebook Messenger uygulaması ile arkadaşlarınızın profil özelliklerini de görebilmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızdan mesaj gelince anında size bildirim gelir ve mesajları görebilirsiniz. Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook da arkadaşlarınız ile sürekli sohbet etmek için Facebook Messenger masaüstü uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

windows-10-icin-facebook-messenger-indir-2

Facebook Messenger Programının Özellikleri:

  • Bildirim alma özelliği vardır.
  • Gelen mesajlar kutucuk şeklinde gözükür.
  • Arkadaşlarınıza fotoğraf, video, GIF gönderebilirsiniz.
  • İçerisinde bulunan onlarca çıkartmayı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar için görüldü özelliği vardır.
  • Grup kurabilirsiniz.
  • Gelişmiş arama seçeneği ile arkadaşlarınızı hemen bulun.

windows-10-icin-facebook-messenger-indir-1

Facebook Messenger programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Facebook Messenger programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Facebook Inc isimli şirket tarafından üretilen Facebook Messenger programının dosya boyutu 76 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda Facebook Messenger programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: Facebook Messenger 

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki“Facebook Messenger” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10
Boyut76 MB
DilTürkçe
ÜreticiFacebook Inc
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here