Windows 10 İçin En İyi PDF ve e-Kitap Okuyucu Programları

0

Windows 10 İçin En İyi PDF ve e-Kitap Okuyucu Programları

Son yıllarda e-Kitaplar, çok fazla avantaj sundukları için normal kitapların yerini aldı. Ancak, eBook‘lardan en iyi şekilde yararlanmak için güvenilir bir e-Kitap okuyucu programına ihtiyacınız vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için PDF ve eBook Okuyucular

En iyi e-Kitap okuyucu uygulamalarını bulmanıza yardımcı olmak için, biraz araştırma yaptık ve Windows için çeşitli formatları kolayca okumak için kullanışlı eBook okuyucu programlarını bir araya getirdik.

1. Bookviser eBook Reader

Windows 10 ve Windows Phone için tasarlanmış bir e-Kitap okuyucudur. Bu uygulama, okuyucular için çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan, sezgisel, şık ve temiz bir kullanıcı arayüzü sunar. Gerçekçi sayfa çevirme animasyonu ile daha da geliştirilmiş bir kitap gibi görünmesini sağlayan benzersiz bir arayüze sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

TXT, EPUB ve FB2 gibi çeşitli okuma formatlarını destekler. Yer imlerinden not ekleme, yazı tiplerini değiştirme, arka plan rengini değiştirme, belirli metni vurgulama ve bir e-Kitap okuyucu da ihtiyaç duyacağınız neredeyse her şey var.

Bookviser eBook Reader İndir. (Microsoft Mağaza)

2. Nook eBook Reader

Bu e-Kitap okuyucu uygulaması, kullanıcıya daha iyi okuma deneyimi sunacak akıllı işlevlere, seçeneklere ve kontrollere erişmenizi sağlayan kullanıcı dostu okuyucu uygulamalardan biridir. Bu uygulama, kelimeleri aramak için yerleşik bir sözlük bulunan vurguları, notları ve yer imlerini destekler. Nook eBook okuyucu da ePUB kullanıyor. Dolayısıyla, kendi EPUB’unuzu ve PDF dosyalarınızı okumak için uygulamaya aktarabilirsiniz.

Sonuçlar, aradıklarınızı kolayca bulabilmeniz için iyi kategorize edilmiştir. Teknolojiye pek fazla aşina olmasanız bile, yine de kullanabilirsiniz.

Nook eBook Reader indirmek için https://www.barnesandnoble.com/h/nook/apps? adresini ziyaret edin.

3. Sumatra

Sumatra Windows 10 için popüler ve ücretsiz bir e-Kitap ve taşınabilir PDF okuyucudur. Bu e-Kitap okuyucu uygulaması çok da güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip değildir, ancak sade, dolaşımı kolay, küçük uygulama boyutu vardır. Tamamen işlevsel olan arayüz çoğu okuyucu için karmaşık değildir.

Bu e-Kitap okuyucu uygulaması, PDF, EPUB, CBR, CBZ, XPS ve çok daha fazlasını içeren onlarca formatı da destekliyor. Sumatra e-Kitap okuyucu uygulamasıyla ilgili en iyi şey taşınabilir bir uygulama olmasıdır. Bunun anlamı, USB belleğinizde olması ve kurulum yapmadan herhangi bir bilgisayarda kullanılabilmesi demektir.

Sumatra İndir

4. Icecream Reader

Icecream e-Kitap Okuyucu, Windows masaüstünüzde olmayı hak eden çok sayıda gerekli işlevi bir kerede gerçekleştiriyor. .mobi ve .EPUB gibi bazı popüler e-Kitap formatlarının yanı sıra FB2 ve PDF formatlarınıda destekler. Uygulamanın ücretsiz sürümü, yer imlerini eklemenize, kitapların belirli bir bölümünde not almanıza, e-Kitapları kategorize etmenize, font türünü değiştirmenize imkan tanır.

Bunların yanı sıra, daha dikkat çekici özellikler arasında tam ekran modu, gece modu ve temaları okuma deneyiminizi kişiselleştirmek için değiştirilebilir. Bir deneme yapabilir ve bu e-Kitap okuyucu uygulamasının ihtiyacınıza uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Icecream Reader İndir

5. Calibre

Calibre, kitaplığınızı kolayca organize etmenize, e-Kitaplarınızı farklı okuma formatlarına dönüştürmenize yardımcı olan ve ayrıca e-Kitaplarınızı cihazınızla senkronize etmenizi sağlayan Windows için en iyi E-Kitap okuyucu uygulamalarından biridir. Aslında en düşük fiyatlarla istediğiniz kitapları bulmanıza yardımcı olan eksiksiz bir pakettir. Okuma deneyimi kusursuzdur ve arayüz oldukça duyarlıdır.

Bir e-Kitap okuyucu uygulamasından daha fazlasını sunan, taşınabilirlik ve platformlar arası uyumluluk özelliğivardır. Bu da MacOS, Windows ve Linux gibi farklı işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Calibre İndir

6. Cover

Bu e-Kitap okuma uygulaması çoğunlukla çizgi romanlara ayrılmıştır, ancak EPUB dosyalarını da iyi bir şekilde okur. Harika bir çizgi roman okuma deneyimi sunmanın yanı sıra, CB7, RAR, EPUB, PDF gibi formatları da destekler ve resim tabanlı kitapları da destekler. Kullanıcılar hemen hemen her biçimi kolayca açabilir ve mükemmel kullanıcı arayüzünün tadını çıkarabilirler.

Cover İndir (Microsoft Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here