Windows 10 İçin En İyi 10 Takvim Uygulaması

0

İlk kağıt takvimler teknolojinin de gelişmesi ile önemini kaybetti. Mobil telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilen takvim uygulamalarını kullanmak işlerimizi kolaylaştırıyor. Windows 10 için kullandığınız takvimin yeterince kullanışlı olmadığını düşünüyorsanız sizler için derlediğimiz en iyi 10 takvim uygulamasına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için Takvim Uygulamaları

İşte Windows için en iyi takvim uygulamalarının listesi. İlginçtir, Microsoft Mağazadaki takvim uygulamalarının hiçbiri iyi derece almamış, ancak okuyucularımızın en iyi performansı elde etmesini sağlamak için bu listede adı geçen takvim uygulamalarını siz değerli okuyucularımız yerine denedik ve test ettik.

1. Posta ve Takvim:

Microsoft Corporation’ın bu uygulaması, Windows PC kullanan kullanıcılar için önerilen takvim uygulamasıdır. Microsoft mağazasında en çok indirilen takvim uygulamasıdır. Birçoğu Outlook’u kullandığı için buna gerek olup olmadığını sorgulayabilir. Outlook programından farklı olarak Posta ve Takvim uygulamasının avantajları şunlardır:

  1. Posta ve Takvim, Outlook kadar alana ihtiyaç duymaz.
  2. Uygulamanın Ofis paketinin bir parçası olarak kurulması gerekmez.
Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama e-postalarınızı takvim olarak yönetmenizi sağlar, Outlook’un aksine daha geniş bir işlevsellik sağlar. Posta ve Takvim uygulaması en popüler e-posta istemcilerine izin verir.

Posta ve Takvim Ücretsiz İndir

2. One Calendar:

Kullanıcıların gösterişli uygulamalar üzerinde basit ve kullanımı kolay takvim uygulamalarını tercih etmeleri dikkat çekici bir gerçektir. Microsoft Posta ve Takvim uygulamasından sonra One Calendar, Microsoft mağazasındaki en çok indirilen takvim uygulamasıdır. Google, iCloud, Live, Outlook vb. gibi popüler e-posta istemcileriyle ayarlanan senkronizasyon takvimlerine izin verir.

One Calendar Ücretsiz İndir

3. Event Calendar:

Event Calendar uygulaması, yıl dönümlerievlilikler, festivaller, doğum günleri, tatiller vb. etkinlikleri takip etmenize yardımcı olur. Görünüşte klişe olmasına rağmen, uygulamanın bulut depolamasına izin veren ek bir işlevselliği vardır. Uygulamanın kendisi Masaüstünde kurulur ve kullanıcılara herhangi bir etkinliğin ne zaman geleceğini bildirir. Event Calendar uygulamasını, Microsoft’un mağazasından indirebilirsiniz. Yalnızca PC’ler için kullanılabilir.

Event Calendar Ücretsiz İndir

4. Hindu Calendar Forever:

Bu Hint uygulaması Hindu Calendar Forever da amaç geleneksel Hint olaylarını işaretlemek olsa da, batıda daha az yararlıdır. Uygulama, Nakshtram, Varjyam, Thithi, Durmuhurutham, Rahu Kalam, Amrutha Gadiya gibi Hint aylarına ait takviminin tüm önemli unsurlarıyla ilgileniyor. Hint takvimi, Panchangam’ı kullanarak güneş takvimi ile karşılaştırılabilir. Ay 29.5 gün uzunluğundadır ve interkalasyon adı verilen bir süreç kullanılarak güneş takvimine göre ayarlanır.

Hindu Calendar Forever Ücretsiz İndir

5. timeTableTile:

TimeTableTile uygulaması, dersleri izlemeye yardımcı olur, ancak sunabileceği çok şey vardır. Öğrencilere tipik olarak, çalışma programını yönetmek için kullanabilecek profesyoneller için daha az kullanışlı değildir. Her zamanki takvim, gün, hafta veya ayın olaylarını listeleyen bir tarih defteri olsa da, timeTableTile uygulaması, etkinliklerin ve etkinliklerin tekrarını yönetmeye yardımcı olur. Uygulama, tekrarlanan etkinliklerin değiştirilebileceği tipik kağıt zaman çizelgelerine kıyasla çok daha gelişmiş ve böylece bir takvim ve çizelgenin bir karışımını oluşturuyor.

timeTableTile Ücretsiz İndir

6. My Calendar:

My Calendar, basit takvim uygulamalarından biridir. Ancak, e-posta istemcileri ile senkronize edilmez. My Calendar, kullanıcıların olaylar oluşturabileceği, tatilleri kontrol edebileceği ve programlarını işaretleyebildiği bağımsız bir istemcidir. Uygulama, Microsoft’un mağazasından indirilebilir.

My Calendar Ücretsiz İndir

7. Calendar and Holidays:

Klişe takvim uygulamalarından biri olan Calendar and Holidays, net bir arayüze ve bir takvim uygulamasının sahip olabileceği tüm temel özelliklere sahiptir. Uyguamayı benzersiz kılan şey boyutunun 5,72 MB olması. Uygulama çoğu ulusal ve dini bayramları kapsar.

Calendar and Holidays Ücretsiz İndir

8. Calendar Import:

Calendar Import uygulaması kendi içinde bir takvim değil iCalender ve vCalendar dosyalarını açan bir istemcidir. Bu dosyalar temelde hatırlatıcılar, toplantılar, etkinlikler vb. e-postayla veya başka bir şekilde gönderilir. Bu uygulamayı Microsoft’un mağazasından indirebilirsiniz.

Calendar Import Ücretsiz İndir

9. KeepIn Calendar:

KeepIn Calendar belki de Microsoft mağazasındaki en etkileşimli takvim seçeneğidir. Bayramları, dünyanın dört bir yanındaki özel olayları ve festivalleri kapsıyor. Bu estetik takvim, Microsoft uygulama mağazasından indirilebilir.

KeepIn Calendar Ücretsiz İndir

10. Doodle Calendar:

Doodle Calendar takvimi Google doodles ile bağlantılıdır ve tarihine kadar tüm doodle’ları tutar. Uygulama, Microsoft’un mağazasından indirilebilir.

Doodle Calendar Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here