Windows 10 İçin Duvar Kağıdı Uygulaması – Başlangıç Resimlerim İndir

0

Windows 10 için Başlangıç Resimlerim uygulaması harika bir duvar kağıtları uygulamasıdır. Masaüstü arkaplan resimlerini ve kilit ekranı resimlerini değiştirebilir ve slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzlerce Windows 10 Arka Planları

Başlangıç Resimlerim uygulaması Windows 10 bilgisayarlar için tasarlanmış harika bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Selim Ata tarafından hazırlanan bu Başlangıç Resimlerim uygulaması ile yüzlerce duvar kağıdını seçip masaüstü duvar kağıdı olarak yada kilit ekranı duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlangıç Resimlerim uygulaması yükseç çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor. Bu yüzden bütün ekranlarda kolaylıkla kullanılabilir. Bütün duvar kağıtları kategorilere ayrılarak aradığınız duvar kağıdını kolayca bulmanız da sağlanmış.

Başlangıç Resimlerim uygulaması

Bu uygulama ile beğendiğiniz duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarınıza indirebiliyor veya sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz. Anime, Oyun, Doğal, Fantastik, Çiçek, Uzay ve daha bir çok kategoride duvar kağıtları mevcut.

Başlangıç Resimlerim uygulaması 2

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de beğendiğiniz duvar kağıtlarını koleksiyona eklemenizi sağlıyor ve bu duvar kağıtları “Başlangıç Ekranında” kendiliğinden değişiyor. Yani başlangıç ekranında duvar kağtılarından slayt gösterisi hazırlıyorsunuz.

Başlangıç Resimlerim Kullanım Videosu

Başlangıç Resimlerim İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki “Başlangıç Resimlerim” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10
Boyut 15 MB
Dil Türkçe
Üretici Selim Ata
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here