Windows 10 İçin Dolby Atmos Ses Programı – Dolby Access İndir

0

Dolby Atmos Ses Deneyimi Windows 10’da

Dolby Access uygulamasını indirerek Windows 10 bilgisayarlarınızda kulaklıklar için Dolby Atmos’u etkinleştirmiş olursunuz. Müthiş 3D ses deneyimini kulaklıklarınızdan denemek için bu uygulamayı indirin. Sadece kulaklıklar için değil aynı zamanda ev sinema sistemi için de bu uygulama ile Dolby Atmos’u kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde sinemaya gidenler Dolby Atmos ses deneyimini filmden önce test etmiştir. Sinema salonunda film başlamadan önce Dolby Atmos test yayını yapılır. Bu test yayınında sesleri en ince ayrıntısına kadar ve 360 derece duyabiliyorsunuz. İşte Windows 10’da bu uygulamayı kurarak Dolby Atmos’u etkinleştirip bu deneyimi yaşamış olacaksınız.

Bkz: Windows 10’da Dolby Atmos Nasıl Etkinleştirilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle oyun oynarken ve film izlerken sesleri ayrıntılı, hassas ve en gerçekçi hali ile duyacaksınız. Etraftaki sesleri yandan, yukarıdan ve arkadan da duyacaksınız. Dolby Atmos, daha dolgun, daha yoğun bir ses deneyimi oluşturmak için mekansal ses kullanır.

Dolby Access uygulamasını indirip Dolby Atmos’u kırmaya başladığınızda nasıl yapacağınızı size detaylı bir şekilde gösterecektir.

Herhangi bir stereo kulaklık ile Dolby Atmos deneyimini yaşayabiliyorsunuz. Ancak Dolby Access uygulamasının kulaklıklar için 30 günlük deneme sürümü ile geldiğini söyleyelim. Uygulama içinde satın alarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Dolby Atmos uyumlu ev sinema sistemi, TV veya ses çubuğu ile Dolby Atmos deneyimini ücretsiz olarak yaşayabiliyorsunuz. Bunun için bu uygulamayı satın almanız gerekmiyor.

Dolby Access İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki“Dolby Access” İndir
LisansÜcretsiz
Uygulama İçi Satın AlmaUygulama içi satın alma içerir
İşletim SistemiWindows 10
Boyut37 MB
Dilİngilizce
ÜreticiDolby Laboratories
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here