Windows 10 İçin Araba Yarışı Oyunu – Forza Horizon 3 Demo İndir

0

Windows 10 için Forza Horizon 3 Demo oyununu indirin ve açık dünya yarış oyununun keyfine varın. Avustralya’nın kanyonlarında, ormanlarında, çöllerinde ve şehirlerinde 350’den fazla araçla yarışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın Dört Bir Yanında Yarışın

Forza Horizon oyunu şimdi de Windows 10 bilgisayarlarda. Kendiniz bir festivalin ortasında buluyorsunuz ve dünyanın dört bir yanından gelen yarışçılarla farklı araçlarla yarışıyorsunuz. Avustralya‘yı keşfedebildiğiniz bu oyunda 350’den fazla otomobil bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Avustralya’nın geniş çöl ve kayalık kanyonlarından yemyeşil, vahşi yağmur ormanlarına, ve kumlu plajlarından pırıltılı gökdelenlerine kadar bir çok farklı ortamda yarış keyfi sizi bekliyor. 350’den fazla araçla yarışırken bir çok özelleştirme seçeneği de sunuluyor. Birbirinden farklı görülmemiş sürüş deneyimleri de sizi bekliyor.

Forza Horizon 3

Forza Horizon ile yarış arabalarınızı istediğiniz gibi modifiye etme şansına da sahipsiniz. Aracınızın plakasından boyasına ve gövdesinden korna sesine kadar özelleştirme seçenekleri sizi bekliyor.

Oyunda ister sekiz farklı radyo istasyonundan birini seçin isterseniz de Groove Müzik ile kendi müzik koleksiyonunuzdan özel bir istasyon oluşturun. Oyunu online olarak kendi konvoyunuzu oluşturup 4 kişiyle oynamanız da mümkün.

Forza Horizon 3 demo

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • DirectX: DirectX 12 API
  • Bellek: 8 GB
  • Video Belleği: 2 GB
  • İşlemci: i5 3570 3.4GHz
  • Grafikler: NVIDIA GTX 750 Ti | AMD R7 250X

Forza Horizon 3 Tanıtım Videosu

Forza Horizon 3 Demo İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki “Forza Horizon 3 Demo” İndir
Lisans Ücretsiz (+3)
İşletim Sistemi Windows 10 64bit
Boyut 19,99 GB
Dil İngilizce
Üretici Microsoft Studios
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here