Windows 10 İçin Alternatif Medya Oynatıcı – Media Player İndir

0

Media Player programını Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza indirerek videolarınızı kolaylıkla açıp izleyebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde çalışan Media Player ile bilgisayarınızda alternatif bir medya oynatıcı bulunur.

Sponsorlu Bağlantılar

Media Player programı ile bilgisayarımızda bulunan video ve ses dosyalarını açabiliriz. VOB, MKV, FLV, QuickTime formatına sahip dosyalar sorunsuz bir şekilde açılıyor. Böylece hiç bir problem yaşamadan anında film, dizi ya da belgesel izlemeye başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İsterseniz Media Player programı ile müzik dosyalarını da açabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Youtube da bulunan videoları Media Player programı aracılığı ile açabilmeniz de mümkündür. Programın klavye de bulunan tuşlar içinde destekleyici özelliği vardır. Last.FM ile entegrasyon özelliği de bulunmaktadır. İsterseniz programın içinde bulunan çeşitli satın alma işlemlerini de yapabilirsiniz. Ekolayzır ayarı yapabilme seçeneği de mevcuttur.

windows-10-icin-alternatif-medya-oynatici-media-player-indir-1

Desteklenen video formatları: “.3g2”, “.3gp2”, “.3gp”, “.3gpp”, “.m4v”, “.m4a”, “.mp4v”, “.mp4”, “.mov”, “.m2ts”, “.asf”, “.wm”, “.wmv”, “.avi”, “.flv”, “.mkv”, “.vob”, “.qt”, “.m4b”, “.m4p”.

Desteklenen diğer video formatları: “.m4r”, “.3ga”, “.ts”, “.f4v”, “.hdmov”, “.moov”, “.mpeg”, “.mpg”, “.mpe”, “.mpg2”, “.mpeg1”, “.mpeg4”, “.divx”, “.dvr-ms”, “.ogv”, “.mxf”, “.m2p”, “.mts”, “.rm”, “.rmvb”

Desteklenen ses formatları: “.flac”, “.mp3”, “.wav”, “.m4a”, “.wma”, “.aac”, “.adt”, “.adts”, “.ac3”, “.ec3”, “.amr”, “.au”, “.aiff”, “.aif”, “.aifc”, “.caf”, “.qcp”, “.wave”, “.alac”.

windows-10-icin-alternatif-medya-oynatici-media-player-indir-2

Media Player programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Media Player programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Digital Cloud Technologies Global isimli şirket tarafından üretilen Media Player programının dosya boyutu 29 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda Media Player programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “Media Player” İndir
Lisans Ücretli
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 45 MB
Dil Türkçe
Üretici Digital Cloud Technologies Global
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here