Windows 10 İçin Adobe Photoshop Express İndir

0

Adobe Photoshop Express programı ücretsiz bir şekilde indirip fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz harika bir programdır. Programın içerisinde bulunan efekt ve filtre özellikleri sayesinde fotoğraflarınıza yapacağınız bir kaç rötuş ile etkileyici hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Express programının özellikleri arasında ; kırpma, döndürme, ters çevirme, kırmızı göz düzeltme, tek dokunuşla parlaklık, pozlama, gölge ayarını yapabilme özellikleri bulunmaktadır. Adobe Photoshop Express programını her seviyeden kullanıcı kullanabilir. Profesyonel ya da acemi fark etmez.

windows-10-icin-adobe-photoshop-express-indir-1

Dünya üzerinde oldukça popüler bir şekilde kullanılan Adobe Photoshop Express programının içerisinde onlarca ilginizi çekebilecek filtre seçeneği bulunuyor. Yakınlaştırma seçeneği sayesinde fotoğraflarınızı en ince ayrıntısına kadar düzenleyebileceksiniz. Adobe tarafından özellikleri biraz kısıtlanıp ücretsiz olarak piyasaya sürülen Adobe Photoshop Express programı ile istediğiniz çoğu şeyi yapabilirsiniz.

windows-10-icin-adobe-photoshop-express-indir-2

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop Express programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Adobe Photoshop Express programının İngilizce dil desteği bulunmaktadır. Adobe Systems Incorporated isimli şirket tarafından üretilen Adobe Photoshop Express programının dosya boyutu 25 MB‘dır. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda Adobe Photoshop Express programını kullanabilirsiniz.

İndirme Linki: Adobe Photoshop Express 

Uygulama Bilgileri ve İndirme Linki

LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut25 MB
Dilİngilizce
ÜreticiAdobe
İndirme LinkiHemen İndir
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here