Windows 10 için 2018’in En İyi 10 Ücretsiz FPS ve Savaş Oyunu

0

FPS oyunları piyasaya çıktığından beri oynanan en popüler oyunlar arasındadır. FPS oyunlarının pazardaki payı, toplamda üretilen tüm oyunların yarısından fazladır. Oyun geliştiricileri şimdi daha fazla segment arayışında olsa da, FPS oyunlarının parlaklığını asla düşüremeyecek. Bu yazımızda dizler için 2018 yılının en iyi ücretsiz FPS oyunlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için FPS Oyunları

Windows Mağazasında bulunan Windows 10 için en iyi ücretsiz FPS oyunlarının bir listesi:

1. Modern Combat Versus

Mobil cihazlarda da oynanan Modern Combat Versus PC’ler için de mevcuttur. Bu çok oyunculu oyun, oyuncuların rollerini 13 uzman ajandan biri olarak seçmelerine olanak tanır. Oyun, beş farklı haritadan birinde karar verildikten sonra oyuncuların klanlar oluşturmasına ve ekiplerle hizalamasına olanak tanır. Oyuncuları teşvik etmek için oyunda özel turnuvalar, kupalar ve daha yüksek liglere çıkma şansı var. Modern Combat Versus oyununu indirmek ve oyunun detaylı açıklamasını görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern Combat Versus Ücretsiz İndir

2. Wolf

Evet, 90’lı yıllara ait çocukların, çocukken oynadığı eski Wolf‘la aynıdır. Windows Mağazada mevcuttur, konsept ve oyun seçenekleri de aynı. Tek değişiklik grafikler ve ses efektleriyle yapılmıştır. Bu klasik FPS oyununu Microsoft Mağazasından indirebilirsiniz.

Wolf Ücretsiz İndir

3. Last Hope – Zombie Sniper 3D

Last Hope – Zombie Sniper 3D‘yi ilk oynadığımda silah kontrolü için farklı bir tecrübe yaşadım. Diğer birçok FPS oyunundan farklı olarak, keskin nişancı tüfeği bir noktada dengede değil ve ivme, hedefleme esnasında güçlüğü arttırıyor. Oyun çöllerden futbol sahalarına, köylerden vahşi yaşama kadar çok çeşitli alanlarda geçiyor. Bu muhteşem oyunu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Microsoft’un mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Last Hope – Zombie Sniper 3D Ücretiz İndir

4. Modern Combat 5

Modern Combat eSports FPS oyununu ilk oynadığımda oyundaki özgürlüğe çok şaşırdım, çünkü oyunun sunduğu pek çok şey vardı. Dokuz adet özelleştirilebilir sınıf ve on adet oynatma stili ile Modern Combat 5: eSports FPS oldukça ağır bir oyundur. Kesinlikle çocuklar için değildir. Oyun üreticileri oyunu yetişkinler için geliştirmiştir. Oyunun (17+) yaş sınırı vardır. Oyun tek oyunculu olarak ve çok oyunculu modda oynanabilir. Modern Combat 5 oyununu indirmek ve oyunun detaylı açıklamasını görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Modern Combat 5 Ücretsiz İndir

5. Dead Zombie Call: Trigger the Shooter Duty 5

Serinin 5. versiyonu olan Dead Zombie Call: Shooter Duty 5 oyununun hikayesi ikinci dünya savaşıyla ilişkili olarak 1945’lere dayanıyor. Oyunda ölü askerler zombi haline geldi ve şimdi farklı bir düşman sınıfı oluşturuyorlar. Ana oyuncu farklı silah türlerini kullanabilir. Oyundaki en büyük zorluk, müttefiklerinizin ölürken düşmana (zombilere) dönüşmesidir. Oyunu kaybetmeye devam ederken, düşmanınız gittikçe güçleniyor. Bu harika oyun, Microsoft’un uygulama mağazasından bulabilir ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Dead Zombie Call: Trigger the Shooter Duty 5 Ücretsiz İndir

6. Cold Planet Z

Oyundaki karakterimiz Mars benzeri soğuk bir gezegende bırakılıyor. Bütün müttefikleri öldü ve onların intikamını almak için yalnız kaldı. Oyunun +17 yaş sınırı bulunmaktadır. Korku dolu FPS oyunları için kendinize güveniyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Cold Planet Z Ücretsiz İndir

7. Sniper Hunting: Wild Seasons

Sniper Hunting: Wild Seasons bilgisayara avcılık oyununu getiriyor, böylece oyuncular herhangi bir hayvanı gerçek hayatta öldürmeden avlanma heyecanını yaşıyor. Oyun sizi bir keskin nişancı ile hayvanları ve dinozorları avlayabileceğiniz Afrika da Savannah’a götürür. Ancak, hayvanlar onları hedeflediğinizi gördükleri andan itibaren kaçmaya çalışıyorlar. Yani avlanırken hızlı olmanız gerekmektedir. Bu inanılmaz oyunu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Microsoft mağazasından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Sniper Hunting: Wild Seasons Ücretsiz İndir

8. Commando Blackout: Sniper Kill

Commando Blackout: Sniper Kill oyununun ilginç bir özelliği bulunmaktadır. Oyunun karakteri bir kahraman değil kötü adamdır. Beş farklı görevde öldürmek için görevlendirilmiş bir kiralık katildir. Keskin nişancı oyunu olan bu oyunda karakterin sınırlı miktarda mühimmatı var ve etrafı düşmanlarla çevrili.

Commando Blackout: Sniper Kill Ücretsiz İndir

 

9. Samurai Temple Strikes

Japonca bir oyun eklemezsem listem eksik kalırdı. Samurai Temple Strikes oyununda; tapınak, canavarlar ve ölümsüz samuraylar tarafından işgal edildi. Tapınağı geri almak ise sizin göreviniz. Oyundaki silahın kısa menzili var ve düşmanlar çok fazla. Bu inanılmaz oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Samurai Temple Strikes: Ücretsiz İndir

10. American Sniper Fury Gun Shooting Assassin Free Game

Her Amerikalının en büyük korkularından biriside kendi ülkelerinde yaşanan bir terörist saldırısıdır. American Sniper Fury Gun Shooting Assassin Free Game oyunu işte bu senaryo üzerine kuruludur. Oyunun amacı bu teröristleri öldürüp şehri kurtarmaktır.

American Sniper Fury Gun Shooting Assassin Free Game Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here