Windows 10 Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Etme – TeamViewer: Remote Control İndir

0

TeamViewer İle Uzak Masaüstü Bağlantısı Kurun

Windows 10 ve Winsows 8.1 bilgisayarlar için TeamViewer: Remote Control uygulaması sayesinde uzaktan bilgisayarı kontrol etmek çok kolay. Çapraz platform desteği de sunan TeamViewer: Remote Control uygulaması sayesinde Windows 10 bilgisayarınızdan Mac ve Linux bilgisayarları da kontrol etmek mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü bilgisayarlarınız veya dizüstü bilgisayarlarınız üzerinden TeamViewer uygulamasını çalıştırın ve internet üzerinden başka bilgisayarı kontrol etmenin kolaylığını görün. Bağlandığınız bilgisayar tıpkı karşınızdaymış gibi çalışın. Saniyeler içinde bağlantı kurmanızı sağlayan TeamViewer, böylece iş arakadaşlarınıza, sevdiklerinize yada ailenizden birisine anında bilgisayar desteği verin.

TeamViewer Remote Control

TeamViewer uygulaması sayesinde mobil cihazlarınızdan da hareket halindeyken bile bilgisayarlarınıza erişebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan TeamViewer uygulaması en yüksek güvenlik standardı olan 56 Bit AES Oturum Şifreleme kullanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın uyandırma özelliği sayesinde bilgisayarınızı uzaktan açma veya bilgisayarı uzaktan kapatmak imkanına da sahipsiniz. Ayrıca uzaktaki bilgisayarları veya sunucuları yeniden başlatmak da mümkün. Çoklu monitör desteği de sunan uygulama çoklu ekranlar arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı da sağlıyor. Ayrıca çevrimiçi olan kişileri görebilir ve anında bağlantı kurabilirsiniz.

TeamViewer Remote Control uygulaması

TeamViewer İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki“TeamViewer: Remote Control” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10, Windows 8.1
Boyut16 MB
DilTürkçe
ÜreticiTeamViewer
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here