WiFi’yi Uzak Mesafelere Taşıyan Router: Google Wifi

0

Google Wifi Nedir? Özellikleri Neler?

Google tarafından düzenlene etkinlikle Google Wifi tanıtıldı. Google Wifi cihazı evinizdeki kablosuz internet bağlantısını daha uzak mesafelere taşımak ve internet ağı oluşturmak için geliştirilmiş bir router. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Google Wifi, internet bağlantınızı en iyi seviyelere çıkarıyor. Evinizdeki bütün cihazları birbirine bağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Wifi cihazı en hızlı bağlantı imkanı sunuyor internet performansınızı en üst düzeye çıkarıyor. Bütün akıllı cihazlarınızı kontrol altına almanızı sağlayan bu router, internet ayarlarını değiştirmenize de imkan tanıyor.

Akıllı cihazlarınız üzerinde Google Wifi cihazınızı kontrol etmenizi sağlayan uygulama da sunulacak. Bu uygulama üzerinde internet ağına kimlerin bağlı olduğunu görebilir ve bu cihazların internet bağlantısını istediğiniz zaman kesebilir, WiFi şifrenizi paylaşabilir ve cihaz ayarlarını yapabilirsiniz.

google-wifi-kullanim

Sponsorlu Bağlantılar

Google Wifi cihazı 150 metre kare ile 450 metre kare arasında bir mesafede kullanım imkanı sunacak. Yeni bağlantı noktaları oluşturmanıza izin veriyor ve internet hızınızı sürekli optimize ederek performansınızı artırıyor. Dilerseniz router sayısını da artırabiliyorsunuz.

google-wifi

Google Wifi Fiyatı

Google’un bu yeni ürünü beyaz renk seçeneği ile geliyor ancak ileride farklı renk seçenekleri de sunabilir. Google Wifi cihazı için Kasım 2016 itibari ile ön siparişler alınmaya başlanacak ve Aralık ayında cihaz satışa sunulacak.

Google Wifi cihazının fiyatı ise 129 dolar olarak açıklandı. Google Wifi’nin Türkiye’de yaklaşık 500 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulmasını bekliyoruz.

Google Wifi Video Tanıtım

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here