Wi-Fi Şifre Bulma ve Kablosuz Ağ Bağlantılarını Yönetme Programı: CobraTek Wi-Fi Manager İndir

0

Doğru Wi-Fi yönetim yazılımını seçerken, her İnternet kullanıcısının bazı temel gereksinimleri vardır. Örneğin, çapraz uyumluluğu destekliyor mu? İdeal olarak, diğer donanım üreticileriyle uyumlu mu? Yönetmek ve sürdürmek kolay mı? Bulut tabanlı bir WiFi yönetimi yazılımı, yerel sunucunuzda çalışan bir sistemden daha yararlı görünüyor çünkü maliyetleri düşürmeye yardımcı oluyor ve tek bulut tabanlı yazılımla binlerce WiFi alanını çalıştırma olanağı sunuyor. Bu anlamda CobraTek Wi-Fi Yöneticisi harika bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

CobraTek Wi-Fi Manager Nasıl Kullanılır?

CobraTek Wi-Fi Manager, yakınlarda bulunan şifresiz ağları keşfetmenize, mevcut en iyi Wi-Fi profillerini taramanıza ve bunlara geçiş yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir Wi-Fi yöneticisidir. Program sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Özel WiFi ağlarını denetleyebilir, tarayabilir, oluşturabilir ve Sinyal Gücü, Bağlantı Türü, Bağlantı Modu, Zaman Sayacı, Güvenlik gibi ayrıntıları anında gösterebilir.

Yazılım yüklendikten sonra, kablosuz bağdaştırıcınızla bir bağlantı kurar ve sinyal gücü, şifreleme türü ve diğer ayrıntıların yanı sıra yakınındaki tüm ağ erişim noktalarının bir listesini görüntüler.

Sponsorlu Bağlantılar

Algılanan tüm ağlar için, CobraTek Wifi Manager, 130.000‘in üzerinde yaygın olarak kullanılan şifrenin dahili bir veritabanını kullanarak şifre taramanıza izin verir. Bununla birlikte, başkalarının WiFi ağlarına bağlı olduğunuzda özellikle bu önlenmelidir.

Program, sık kullanılan parolaların yerleşik bir veritabanından taranarak parola güvenlik açıkları için erişim noktanızı test etmenize izin veren bir güvenlik tarama özelliği ile donatılmıştır. Ayrıca mevcut konumunuzu Google Haritalar’da ve barındırılan ağ kurulumunda görüntülemek için bir seçenek de içerir.

Aracın sunduğu güzel bir özellik, şifrelerinizi tarayıp çok zayıf olup olmadığını size söyler. Bu nedenle, kullanıcıları güvenliğiniz için güçlü şifreler belirlemeye ve Wi-Fi profillerinin istenmeyen müdahalelere karşı gelmesini önermektedir. Gerekirse, İnternet bağlantınızı diğer cihazlarla paylaşmak için geçici bir WiFi ağı (AP) de oluşturabilirsiniz.

CobraTek Wi-Fi Manager Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here