Vine Kapatılıyor! Vine Ne Zaman Kapatılacak? Vine Kapatılma Nedeni

0

Vine Kapatılacağı Açıklandı!

Twitter tarafından herkesi şoke eden bir açıklama yapıldı. 6 saniyelik videoların paylaşıkdığı bir video ağı olan Vine’nın kapatılacağı açıklandı. 2013 yılından beri kullanımda olan ve en çok kullanılan video uygulamaları arasında yer alan Vine, neden kapatıldığına dair net bir açıklama ise yapılmadı. Ayrıca ne zaman kapatılacağı konusunda da açıklama yapılmadı ve değişiklik yapılmadan önce kullanıcıların bilgilendirileceği açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter tarafından yapılan açıklamada Vine üzerinde paylaşılan bütün videolara şimdilik erişim sağlandığı açıklandı ve herkesin videolarını indirebileceği duyuruldu. Twitter tarafından yapılan resmi açıklamada şunlar söylendi;

vine

“Uygulama, web sitesi ya da çektiğiniz Vine’lar bugün hiçbir yere gitmiyor. Onlara değer veriyoruz ve bu işi doğru bir şekilde yürüteceğiz. Vine’larınızı indirebileceksiniz. Siteyi açık tutacağız çünkü şimdiye kadar yapılan bütün Vine’lara ulaşılabilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Sitede ya da uygulamada herhangi bir değişiklik yapılmadan önce haberdar edileceksiniz.”

Sponsorlu Bağlantılar

Açıklamaın duyurulduğu orjinal tweet ise şöyle;

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here