ULi Sürücüleri İndirme ve Güncelleme

0

Windows 10 İçin ULi Sürücüler

Windows 10 ULi Sürücüleri sayfasına hoş geldiniz. Windows bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz ULi aygıtlarına ait sürücülerin güncelleme linklerini bu sayfada sizinle paylaşacağız ve sürücüleriniz nasıl güncellemeniz konusunda detaylı bilgiler aktaracağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece Windows 10 ULi sürücülerini değil aynı zamanda Windows 7 ULi sürücüleri, Windows 8.1 ULi sürücüleri, Windows XP ULi sürücüleri ve Windows ULi Vista sürücüleri ile ilgili detaylı bilgileri aktaracağız.

ULi sürücüleri hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce ALi Drivers olarak hizmet veren firma 2006 yılında NVIDIA tarafından satın alındı ve ULi Drivers olarak hizmet vermeye başladı. Bu yüzden ALi sürücüleri ile ULi sürücüleri aynı şeydir.

nvidia

ULi Sürücü ve Yazılım İndirme

Windows 10 ve diğer işletim sistemli bilgisayarınız için hangi ULi sürücüyü indireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve bilgisayarınız için sürücüleri aratarak bulun.

NVidia ULi Sürücüler Sayfası

Yukarıdaki linke tıklayarak açılan sayfada bilgisayarınızın özelliklerine göre arama yapabilir ve sürücüleri indirebilirsiniz. Yada aşağıdaki linke tıklayarak ULi sürücülerini tek tek kontrol edip indirebilirsiniz.

ULi Sürücüleri MaNUEL İNDİRME

 

Nvidia ULi Sürücüler Nasıl Güncellenir?

Bilgisayarınızdaki Acer sürücülerini nasıl güncelleyeceğiniz bilmiyorsanız otomatik sürücü güncelleme ve manuel sürücü güncelleme işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenin.

Windows 10’da Sürücü Güncelleme

Otomatik olarak sürücü güncellemek için ise sürücü güncelleme programlarını kullanın. Aşağıdaki otomatik sürücü güncelleme programlarını kullanarak bütün sürücüleri tek bir tıklama ile otomatik bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

  1. SlimDrivers
  2. IObit Driver Booster
  3. DriverPack Solution
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here