Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi Devam Ediyor!

0

Windows 10’a Ücretsiz Geçin!

Bilindiği üzere Microsoft tarafından 29 Temmuz 2016 tarihinde kadar lisanslı Windows 7 ve Windows 8 bilgisayarlar Windows 10’a yükseltme yapabiliyordu. Bu tarihten itibaren ücretsiz Windows 10 yükseltmesi yapmak mümkün değildi. Ancak Microsoft tarafından yeni bir ücretsiz Windows 10’a yükseltme kampanyası başlatıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer Windows 10’a ücretsiz yükseltme yapmak istiyorsanız işte size fırsat. Windows 10 ücretsiz yükseltmesi yapmak için tek yapmanız gereken bu link üzerinden yardımcı teknolojiler (assistive technologies) projesine katılmak. Açılan sayfada yer alan Hemen Yükseltin butonuna tıklayın ve Windows 10 yükseltme aracını indirerek yükseltme işlemini başlatın.

Yardımcı teknolojileri kullanan müşteriler Windows 10 deneyimini geliştirmeye yardımcı olacakları için ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltmesi yapma fırsatına sahip oluyor.

windows-10-yukseltmesi-firsati

Sponsorlu Bağlantılar

Şunu da belirtmekte fayda var; ilgili linkten yardımcı teknolojiler projesine katılmanız yeterli oluyor. Microsoft hiçbir şekilde sizi takip etmiyor ve katkıda bulunup bulunmadığınıza bakmıyor. Bu yüzden hiç beklemeden bu fırsatı kullanın ve ücretsiz Windows 10 sahibi olun.

Windows 10 İndir

Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Microsoft tarafından yardımcı teknolojileri kullanan müşterilere ne zamana kadar Windows 10 ücretsiz yükseltmesi yapacakları konusunda kesin bir bitiş tarihi verilmedi. Ancak bu teklif sona ermeden önce açıklama yapılacağı da belirtildi.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here