Ücretsiz Windows 10 PC Hızlandırma ve Temizleme – Advanced SystemCare Free İndir

0

Advanced SystemCare İle Bilgisayarı Hızlandırın

Yavaşlayan Windows 10 bilgisayarınızı hızlandırmanın en iyi yollarından birisi de Advanced SystemCare programıdır. Hatta bilgisayar hızlandırma programları arasında en iyisi diyebilirim. Özellikle Advanced SystemCare 10 sürümü ile birlikte harika özellikler kazanan program, ihityacınız olacak bütün araçları size sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced SystemCare programı ücretsiz olması nedeniyle de en önemli tercih nedeniniz olacak. Ücretsiz olarak sunulan özellikleri bütün ev kullanıcılarının işini görmesi için yeterli oluyor. Advanced SystemCare bilgisayarınızı optimize ediyor, kayıt defteri de dahil bilgisayarınızı temizliyor, olası sorunları tarayarak düzeltiyor ve mükemmel güvenlik önlemleri sunuyor.

Ayrıca bkz: Windows 10 Hızlandırma Yolları

advanced-systemcare-1

Sponsorlu Bağlantılar

Programın yüz kimliği ile tanıma, reklam gizleme özellikleri, casus yazılımları temizleme, disk tarama ve disk eniyileme, interneti hızlandırma, başlangıç programlarını ayarlama ve daha fazlasını sunuyor.

Hızlandırma ve Temizleme Seçenekleri

Advanced SystemCare programının en iyi özelliklerinden birisi de Turbo hızlandırma özelliğidir. Özellikle yüksek performans isteyen programlar ve oyunlar için bu modu açarsanız bilgisayarı tam gücü ile kullanabilirsiniz.  Program aynı zamanda bilgisayarınızdaki gerçek zamanlı bir şekilde denetleme yaparak bilgisayarınızı yavaşlatan, başlangıç hızını azaltan, tarayıcı eklentileri ve biriken çöpler için sizi uyarmaktadır.

advanced-systemcare-2

Advanced SystemCare programı bilgisayarınızın başlangıcını geciktiren bütün program ve eklentileri tespit ederek devre dışı bırakmanızı sağlar. Windows’un kendi başlangıç yöneticisinden çok daha gelişmiş ve daha detaylı bir araçtır.

Programın alet çantasında yer alan bir çok aracı kullanarak da özel optimizasyonlar yapabilirsiniz. Dilerseniz programı kurduktan son genel bir tarama yaparak bilgisayarınızdaki bütün problemleri çözebilir ve temizlik yapabilirsiniz.

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki“Advanced SystemCare” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/XP
Boyut46 MB
DilTürkçe
ÜreticiIObit
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here