Ücretsiz En İyi VPN Programları

0

Ücretsiz En İyi VPN Programları

Ülkemizde sık sık internet sitelerine erişim yasağı getirildiği için VPN programları oldukça popüler oldu. Yasal olmayan sitelerin erişime engellenmesinin yanı sıra YouTube, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağ sitelerinin de zaman zaman engellenmesi yada devlet tarafından yavaşlatılması da kullanıcıları VPN programlarına yönlendiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

VPN ise sanal bir ağ üzerinde farklı bir ülke üzerinden bağlantı sağlamaktadır. Bu bağlantılar hem çok güvenli hemde erişim yasaklarını ortadan kaldırmaktadır. VPN bağlantılarını sadece yasaklı sitelere giriş yapmak için değil aynı zamanda arkanızda iz bırakmadan gizli gezinme yapmak ve bankacılık işlemlerinizi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Chrome İçin En İyi VPN Eklentileri

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi sizlere engelli sitelere giriş yapmak kullanabileceğiniz en iyi VPN programlarını sıralayacağız.

TouchVPN

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklam içermez.

Touch VPN programı sınırsız bir veri trafiği sunan ve hiçbir kısıtlaması olmayan ücretsiz bir VPN programıdır. Kullanımı oldukça kolay olan TouchVPN anonim bir şekilde gezinmenizi, bilgisayar korsanlarından korunmanızı ve bütün yasaklı sitelere giriş yapmanızı sağlar.

TouchVPN programının Windows 10, Android, iOS ve Google Chrome sürümleri bulunmaktadır.

PC için hemen indir: Touch VPN (Windows 10)

touch-vpn

Betternet

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklam içermez.

Bedava bir VPN programı arıyorsanız kesinlikle Betternet programını denemelisiniz. Bilgisayarınızda sınırsız bir VPN bağlantısına sahip olacaksınız. Bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. Bağlantınızı güvenli olacak ve gizliliğinizi koruyacaksınız. Windows 7 ve Windows 8 ve Windows 10 ile uyumlu olan Betternet ile anonim gezinti yapın.

Betternet VPN programının aynı zamanda Google Chrome eklentisi ile birlikte Android ve iOS uygulamaları da bulunuyor.

PC için hemen indir: Betternet

betternet

Hola

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklam içermez.

Hola VPN programı da bütün engelleri kaldıran ücretsiz bir programdır. Ticari kullanımlar için ücret talep eden Hola, ev kullanıcıları için tamamen ücretsiz kullanım sunuyor. Hola bütün yasaklı sitelere erişim yapmanızı sağlayarak, bağlantınızı şifreleyip geride hiçbir iz bırakmadan, anonim bir şekilde gezinmenizi sağlar.

Hola programının Chrome ve Firefox eklentileri, Android ve iOS uygulamaları da bulunmaktadır.

PC için hemen indir: Hola VPN

unlimited-free-vpn-hola

Ultrasurf

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklam içermez.

Ultrasurf en eski yasaklı sitelere giriş programlarından birisidir. Çevrimiçi gizliliğinizi korumak, anonim sörf ve tarama yapmak, IP adresinizi gizlemek, tarama geçmişini ve çerezleri temizlemek konusunda çok başarılıdır.

Güçlü uçtan uca şifreleme kullanarak güvenliğinizi garanti altına alır. Yasaklı sitelere giriş yaparken de geride hiçbir iz bırakmazsınız.

Ultrasurf programının aynı zamanda Chrome eklentisi ve Android uygulaması da bulunuyor.

PC için hemen indir: Ultrasurf

ultrasurf

VPN Gate

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklam içermez.

VPN Gate isimli bu program ise çok kapsamlı bir VPN programıdır. 10 binden fazla sunucuya bağlanma imkanı sunan bu VPN programını kullanmak biraz karmaşıktır.

VPN Gate ile bütün yasaklı sitelere erişebilir, hız sınırlaması yaşamaz, verileriniz şifrelenerek geride hiçbir iz bırakmazsınız.

PC için hemen indir: VPN Gate

Zenmate

Tamamen ücretsiz, kayıt gerekir ve reklam içermez.

En popüler VPN programları arasında yer alan Zenmate programı kayıt gerektiren bir VPN programı. Zenmate programı az sayıda sunucu seçeneği sunuyor ancak hiçbir veri trafiği limiti koymuyor.

Zenmate ile bütün yasaklı sitelere erişebilir ve anonim gezinme yapabilirsiniz.

Zenmate programını aynı zamanda Mac (https://zenmate.com/tr/ adresine girin), Chrome, Opera, Android ve iOS versiyonları da bulunuyor.

PC için hemen indir: Zenmate

zenmate

Cyberghost VPN

Ücretsiz, hız limiti var, kayıt gerektiriyor ve reklamlı.

Cyberghost VPN programı ile anonim bir şekilde gezinti yapabilir, bütün yasaklı sitelerden erişimi kaldırabilir, WiFi bağlantınızı koruyabilir ve bağlanacağınız sunucuyu seçebilirsiniz.

CyberGhost VPN, 256-bit AES şifreleme algoritması ile tüm internet trafiğini şifreler. IP, sunucu konumu, reklamlar, online izleme ve kötü amaçlı yazılımların hepsini engeller.

Cyberghost VPN programının aynı zamanda MAC sürümü, Android uygulaması ve iOS uygulaması da bulunuyor.

PC için hemen indir: Cyberghost VPN

cyberghost-vpn

Spotflux

Tamamen ücretsiz, kayıt gerektirmez ve reklamlı.

Popüler bir VPN servisi olan Spotflux, ücretsiz sunuluyor ancak kullanıcılara reklam gösteriminde bulunuyor. Hiçbir veri trafiği sınırı koymadığı için bu reklamlar göz ardı edilebilir.

Spotflux’un eksilerinden birisi de ücretsiz versiyonu ile sadece ABD sunucularına bağlanabilmeniz. Mesafe uzak olduğu için bağlantı hızının yavaş olacağı anlamına gelir. Bütün yasaklı sitelere erişebilir ve gizli bağlantılar kurabilirsiniz.

Spotflux programı yayından kaldırıldığı için indirilemiyor. 

spotflux

Alternatif Yöntem: Opera VPN

Alternatif olarak size Opera VPN’yi öneriyoruz. Opera tarayıcısı ile birlikte gelen dahili VPN özelliği sayesinde direk Opera tarayıcınız üzerinden hiçbir VPN programı ve eklentisi kurmadan bütün yasaklı sitelere erişebilir ve gizli bağlantılar elde edebilirsiniz.

Opera tarayıcısını bilgisayarınıza kurarak bu tarayıcının VPN özelliğini aktif edip arkanızda hiçbir iz bırakmadan sörf yapabilirsiniz.

PC için hemen indir: Opera

opera-tarayici-vpn

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here