Turkcell Gamecell Market Oyun Platformu Tanıtıldı!

0

Yeni Oyun Platformu Gamecell Market

Turkcell tarafından yeni bir oyun platformu duyuruldu. Daha önce bir çok sektöre giriş yapan Turkcell bu defa oyun platformuna giriş yaptı. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Turkcell, özellikle mobil kullanıcılarına özel indirim ve fırsatlar sunarak pazarda kendisine yer edinecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell ve BigKazan ortaklığı ile geliştirilen Gamecell Market bütün oyunları tek bir yerde toplamayı hedefliyor. Oyun satışı yapacak olan site aynı zamanda indirim kodları ile de ucuz fiyata oyun satın alma imkanı sunacak. Gamecell Market üyesi olan herkese tüm ürünlerde geçerli %25 indirim fırsatı da sunuluyor.

turkcell-gamecell-market

Oyun incelemeler, oyun haberleri, oyun indirimleri ve oyunculara özel sosyal sistem kurmayı amaçlayan Gamecell Market, Turkcell kullanıcılarına özel satın almaları telefon faturasına yansıtacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Yine Turkcell Gamecell Market üzerinden 20 TL ve üzeri oyun satın alan Speronline fiber kullanıcıları herhangi bir gün Turbo butonuna tıklayarak Adil Kullanım Kotası’na takımadan hızlı bir şekilde oyunları indirebilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here