SlimDrivers İndir – Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı

0

SlimDrivers programı bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemeniz için ve her zaman sürücülerinizi güncel tutmanız için yüklemeniz önerilen bir programdır. En güncel bilgisayar için SlimDrivers indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Sürücülerini Güncelleyin

Windows 10 bilgisayarınız ve diğer Windows bilgisayarlarınız için ücretsiz bir sürücü güncelleme programı arıyorsanız SlimDrivers tam size göre. Ücretsiz olarak sunulan SlimDrivers programı ile bilgisayarınızda eksik olan sürücüleri ve güncel sürücüleri indirip kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

SlimDrivers programı ile sürücü güncelleme yapmadan önce yedek almanızı da size önerir. Sürücüleriniz yedeğini alarak olası bir hataya karşı tekrar aldığınız yedeği yükleme fırsatı sunuyor.

slimdrivers

SlimDrivers programını yükledikten sonra bilgisayarı taramanız sizden istenecektir. Bilgisayarı taradığınız vakit bilgisayarınız için uyumlu olan ve güncellenmesi gereken sürücüler listelenecektir.

slimdrivers-2

Listelenen sürücülerin karşısında “Download Update” yazısını göreceksiniz. Bu linklere tıklayarak sürücülerinizi tek tek güncelleyebilirsiniz. Program aynı zamanda sürücülerinizin yeni güncellemesi çıktığında sizi uyarır.

İndirme Linki ve Uygulama Bilgileri

İndirme Linki “SlimDrivers” İndir
Lisans Ücretsiz
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, 7, Vista & XP
Boyut 1 MB
Dil İngilizce
Üretici Slimware Utilities
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here