Samsung’dan Android ve Windows Phone İşletim Sistemli Akıllı Telefon!

0

Samsung tarafından alınan yeni patente göre hem Android hemde Windows Phone işletim sistemli akıllı telefon üretecek. Çift işletim sistemli akıllı telefon isteyenler için harika bir seçenek olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem Android Hemde Windows Phone’lu Telefon

Samsung tarafından alınan yeni bir patent, Samsung’un gelecek planlarını ortaya çıkardı. Akıllı telefon pazarının lideri olan Samsung bu yeni pantenti ile koltuğunu iyice sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’un yeni patent başvurunda hem Android işletim sistemi hemde Windows Phone işletim sistemi ile çalışan akıllı telefon görülüyor. İki farklı işletim sistemini tek bir telefonda sunmayı planlayan Samsung, Windows Phone kullanıcılarını da kendisine çekmiş olacak.

Hem Android hemde Windows Phone deneyimini bir arada yaşamak isteyen kullanıcıları cezbeden bu yeni proje sayesinde Samsung akıllı telefon satışlarında hatırı sayılır bir artış sağlayacak.

Samsung'dan Android ve Windows phone telefon 1

Samsung’un yeni akıllı telefonunda  Android ve Windows Phone işletim sistemleri arasındaki geçiş çok basit olacak ve sadece iki parmak hareketi ile gerçekleşecek. İki işletim sistemini kullanıcılar kolayca kişiselleştirebilecek.

Samsung'dan Android ve Windows phone telefon 2

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here