Qualcomm Atheros Sürücüleri İndirme ve Güncelleme

0

Qualcomm Atheros sürücü güncelleme sayfasına hoşgeldiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Qualcomm Atheros Hakkında Kısaca

Qualcomm Atheros ağ iletişimi, özellikle kablosuz yonga setleri geliştiren bir üreticidir. 1998 yılında Stanford Üniversitesi, California Üniversitesi, Berkeley ve özel sektörden sinyal işleme ve VLSI tasarımı uzmanları tarafından T-Span Systems adı altında kuruldu.

Şirket, 2000 yılında Atheros Communications olarak değiştirildi ve NASDAQ’da Şubat 2004’te ATHR sembolü altında ilk halka arzını tamamladı. 5 Ocak 2011’de Qualcomm tarafından 3,7 milyar dolara satın alındı. Bu satın almadan sonra Atheros adı Qualcomm Atheros adı altında faaliyetlerine devam etti.

Sponsorlu Bağlantılar

IEEE 802.11 kablosuz ağ standardı için Qualcomm Atheros yonga setleri 30’dan fazla farklı kablosuz cihaz üreticisi tarafından kullanılmaktadır.

qualcomm-atheros

Windows 10 İçin Qualcomm Atheros Sürücüler

Windows 10 PC ve diğer Windows işletim sistemli PC’ler kullanmakta olduğunuz Qualcomm Atheros sürücülerin güncelleme linklerini bu sayfada sizinle paylaşacağız ve sürücüleri nasıl güncellemeniz konusunda detaylı bilgiler aktaracağız.

Qualcomm Atheros sürücülerini hem Windows 10 için hemde Windows XP Qualcomm Atheros sürücüleri, Windows 7 Qualcomm Atheros sürücüleri ve Windows Vista Qualcomm Atheros sürücülerini de nasıl güncelleyeceğinizi aktaracağız.

Qualcomm Atheros Sürücü ve Yazılım İndirme

Windows 10 ve diğer işletim sistemli bilgisayarınız için diğer sistemler için hangi Qualcomm Atheros sürücüyü indireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak kendiniz için uygun sürücüyü bulun ve indirin.

Qualcomm Atheros Sürücüler İndir

Yada aşağıdaki linklere tıklayarak tek tek işletim sistemine göre sürücüleri görüntüleyin ve indirin.

Qualcomm Atheros Sürücüleri Alternatif Güncelleme Yöntemi

Qualcomm Atheros sürücüleri güncellemenin farklı yöntemleri de bulunuyor. Bilgisayarınızdaki Qualcomm Atheros sürücüleri otomatik sürücü güncelleme ve manuel sürücü güncelleme yöntemlerinden birini tercih ederek de güncelleyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Qualcomm Atheros sürücüleri elle tek tek nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin

Windows 10’da Sürücü Güncelleme

Qualcomm Atheros sürüclerinizi otomatik güncellemek için ise alternatif sürücü güncelleme programlarını kullanın. Aşağıdaki otomatik sürücü güncelleme programlarını kullanarak bütün sürücüleri tek bir tıklama ile otomatik bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

  1. IObit Driver Booster
  2. SlimDrivers
  3. DriverPack Solution
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here