Pro Evolution Soccer Uygulaması Düzgün Başlatılamadı – PES 0xc000007b Hatası Çözümü

1

Windows 10 işletim sistemi hem eğlence hem de iş için fazlasıyla idealdir ancak bazen bilinmeyen hatalar olabiliyor. Örneğin, Windows 10 64-bit PC’ye Pro Evolution Soccer (PES) (2018/2017/2016…) oyununu yüklemeye çalışırken, oyuncular şu hatayla karşılaşıyor: Uygulama düzgün başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı kapatmak için Tamamı tıklayın. Bu sorunu basit bir çözümle düzeltmeye çalışalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Pro Evolution Soccer uygulaması düzgün başlatılamadı

Hata 0xc000007b, Windows’da bazı uygulamayı açmaya çalışırken karşılaşılan bir durumdur. Bu hata temel olarak geçersiz bir resim biçimini belirtir. Bu sorunu gidermek için aşağıdakileri deneyin.

Sorunu gidermeye başlamadan önce en son Windows Güncelleştirmeleri yüklediğinizden ve en son Pro Evolution Soccer sürümünüzün bilgisayarınıza yüklenmiş olduğundan emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi aşağıdaki önerileri takip edin:

  • C:\Windows\SysWOW64 dosya konumuna gidin.
  • msvcp110.dll dosyasını Belgeler klasörünüze taşıyın.

Msvcp110.dll dosyası, çeşitli uygulamaların çalıştırılması için gereken bir Microsoft STL100C ++ Çalışma Zamanı Kitaplığı uygulama uzantısı dosyadır.

Bunu yaptıktan sonra, uygulamanın kullandığı yeni bir msvcp110.dll dosyası oluşturması için uygulamayı başlatmayı deneyin. Eğer bu işe yararsa harika, ama eğer olmazsa dosyayı geri yükleyebilirsiniz.

Bu işe yaramazsa, Microsoft web sitesinden Microsoft Visual C ++ ve DirectX’in en son sürümlerini indirin ve yükleyin. Bu tür bir soruna bozuk bir msvcp110.dll dosyası neden olabileceği için yapılması gerekir.

Dilerseniz PES 2018, PES 2017 yada PES 2016‘yı kaldırabilir ve uygulamayı yeniden yükleyebilir ve bu durumun sizin için uygun olup olmadığını görebilirsiniz. Çok basit gelebilir, ancak bazen uygulamanın veri dosyaları bozuk veya eksik olabilir ve dolayısıyla düzgün çalışmamasına sebep olabilir. Bu durum, eksik bir kurulumdan da kaynaklanabilir.

NOT: Bu çözümün yalnızca 64 bitlik bir sistem için çalıştığını lütfen unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here