PC İçin Avcılık Oyunu – Deer Hunt 2017: 3D Hunting İndir

0

Av yapmaya ve avcılığa merakınız var ise en gerçekçi ve en iyi avcılık oyunlarından birisi olan, üç boyutlu Deer Hunt 2017’yi ücretsiz olarak indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Av Üzerine En İyi Oyunlardan Birisi

Bugüne kadar hiç ava çıktınız mı yada avcı olmayı düşündünüz mü? Doğada yaşayan vahşi hayvanları keskin nişancı tüfeği ile vurmayı hiç düşündünüz mü? Oyunun isminden sadece geyik avı oyunu olduğu anlaşılabilir ancak diğer hayvanlarında avlandığı bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

Deer Hunt 2017: 3D Hunting oyunu avcılık oyunları arasında özel bir yere sahiptir. Ormanda ve vahşi doğada avlanırken keskin nişancı atış becerilerinizi kullanarak hayvanları avlıyorsunuz. Tek yapmanız gereken hedefiniz seçmek, nişan almak ve ateş etmek.

Deer Hunt 2017: 3D Hunting oyunu hem Kampanya hemde Av Görevleri modunda oynanabiliyor. Oyunda avlayacağınız hayvanlar arasında geyik, ceylan, fil, deve, zebra, kaplan, aslan, timsah gibi hayvanlar yer alıyor.

Kampanya Modu (Campaign): Bu modda ormanlar, çöller ve diğer vahşi doğa içerisinde oynuyorsunuz. Bu bölümde 50’den fazla macera sizi bekliyor. Başlarken basit ve kolay avlar ile başlıyorsunuz ancak ilerledikçe iş daha da zorlaşıyor.

Av Görevleri (Hunting Challenges ): Bu modda hassas kafa vuruşları, hızlı koşu hedefi, sınırlı sürede hedef atışı ve çok daha fazla zorlu av görevleri bulunmaktadır.

Deer Hunt 2017 Özellikleri

  •  70’ten fazla av görevi
  •  Keskin nişancı atış kontrolleri
  •  Gerçekçi hayvan animasyonları
  •  Gerçekçi Orman ve Çöl çevresi
  •  Avcının hedefe doğru pürüzsüz hareketleri
  • Dünya genelinde diğer avcılarla rekabet etme
  • Termal görüş kamerası ve modern silahlar

Deer Hunt 2017 İndirme Linki ve Detaylar

İndirme Linki “Deer Hunt 2017: 3D Hunting” İndir
Lisans Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alma Var
İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1
Boyut 295 MB
Dil İngilizce
Üretici Next Generation Games
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here