Paint 3D Preview İndir (Microsoft’un Üç Boyutlu Çizim Programı)

0

Paint 3D Preview Mağazada Yerini Aldı!

Microsoft’un Windows 10 Creators güncellemesi ile birlikte sunduğu Paint 3D Preview uygulaması da mağaza üzerinden yayımlandı. 3D çizimler yapmanızı sağlayan bu harika uygulamayı Windows 10 Creators güncellemesini yapanlar indirebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

ÖNEMLİ: Bu uygulamayı indirebilmek için Windows Insider Programına (https://insider.windows.com) katılmanız ve daha sonra Windows Insider Build 14800 veya üstü güncellemeyi yüklemeniz gerekmektedir. Insider programına katılmadan indirmek için ise Windows 10 Creator güncellemesinin bütün Windows 10 kullanıcılarına dağıtılmasını beklemeniz gerekecek. Bu güncelleme ise 2017 yılı itibari ile dağıtılacak.

3D çizimler yaparak bu çizimlerinizin çıktısını alıp paylaştığınız Paint 3D Preview programı, özellikle yaratıcı beyinler için harika özellikler sunuyor. Akıllı telefonlarınızın kamerası ile gerçek nesnelerin resimlerini de çekip çizim programına aktarıp kullanmanız da mümkün. Paint 3D ile oluşturduğunuz yeni modelleri ve emojileri arkadaşlarınız ile paylaşabilecek ve Skype’ta kullanabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Paint 3D kullanımı hakkında detaylı açıklamaların yaptığımız yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bkz: Paint 3D Kullanımı

paint-3d

Paint 3D Preview İndirme Linki ve Bilgiler

İndirme Linki“Paint 3D Preview” İndir
LisansÜcretsiz
İşletim SistemiWindows 10 sürüm 10042.0 veya üzeri
Boyut30 MB
DilTürkçe-İngilizce
ÜreticiMicrosoft
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here