Modem (Router) Kullanıcı Adı ve Şifresi Nasıl Bulunur? Router Default Password Programı İndir

0

Yeni bir modem (router) satın alırsanız, geniş bant bağlantınızı birden fazla cihazda paylaşabilmeniz için ISS‘nizin ağ ayarlarına göre ayarlanması gerekir. Üretici, modem (yönlendirici) kutusuna gerekli bilgileri koyup gönderir ancak onu attıysanız, Router Default Password programını kullanarak herhangi bir yönlendiricinin varsayılan kullanıcı adı, parola ve oturum açma URL’sini bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Router Default Password Nasıl Kullanılır?

Program basittir. Router Default Password, modemin üreticisi için derin tarama yapmaz. Bunun yerine, gerekli tüm bilgileri içeren bir üretici listesi ile birlikte gelir. Örneğin, bir D-Link modem varsa, D-Link menüsüne gidebilirsiniz. Bazı yönlendirici modelleri ve kullanıcı adı ve şifrelerini görürsünüz.

Bu oturum açma URL’si, modemi kurmak veya İSS’nizin size atadığı IP adreslerini girmek için açmanız gereken modem kontrol paneli URL’sidir. Kontrol paneline giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifre gereklidir.

Router için varsayılan kullanıcı adını ve şifreyi öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

Bu çok kolaydır ve fazla vakit almaz. Taşınabilir bir uygulama olduğu için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. ZIP dosyasını indirip açın. RouterDP.exe adında bir dosya bulacaksınız. Programı çalıştırmak için üzerine çift tıklayın.

Modemin üreticisini ve kendi kullanıcı adını, şifresini ve oturum açma URL’sini öğrenmek için Show All List (Tüm Listeyi Göster) seçeneğine tıklayarak yönlendirici listesini değiştirmeniz gerekir.

Oturum açmak için Router / Modem arayüz etiketine erişmek için Bağlantı’nın altındaki linke tıklatmanız gerekir. Daha sonra programdaki ilgili yönlendiriciyi tıklayın ve kullanıcı adını ve şifresini kopyalayın.

Ağ Bağlantıları penceresini doğrudan açmak isterseniz, Çalıştır komutuna ncpa.cpl yazmak yerine Menü düğmesini tıklatıp Ağ Bağlantılarını seçebilirsiniz.

Router Default Password Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here