Microsoft Surface Book Teknik Özellikleri ve Fiyatı

0

Microsoft Surface Book Tanıtıldı!

Microsoft tarafından düzenlenen etkinlikte Surface ailesinin iki yeni üyesi duyuruldu. Mac rakibi olan hepsi bir arada bilgisayar Microsoft Surface Studio ve dizüstü bilgisayar Microsoft Surface Book resmen duyuruldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Surface Book dizüstü bilgisayar aynı zamanda klavyeden ayrılarak tablete de dönüşebiliyor. Daha güçlü ve tasarım açısından yenilenen Surface Book 16 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Surface Book modeli Intel Core i5 ve i7 işlemci versiyonları ile gelecek. Farklı depolama alanı özellikleri ile fiyatlandırılan Surface Book, performans açısından da ihtiyacınızı karşılıyor. 2GB NVIDIA GeForce GTX 965M ekran kartı bulunan bilgisayar tasarımi hız, grafik ve performans açısından en iyisini sunacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Surface Book satın almak isteyenler Intel Core i5 / i7 işlemci seçenekleri, 2GB’a kadar video belleği, 16 saat pil ömrü, 1 TB’a kadar SSD disk seçenekleri arasında tercih yapabiliyor.

Laptop Mode, Tablet Modu ve Çizim Modu olmak üzere üç farklı modda kullanabiliyorsunuz. SolidWorks 3D CAD, AutoCAD Revit ve Adobe Premiere Pro 5 gibi profesyonel yazılımlar ile uyumlu çalışır. Mac için de geçişin oldukça kolay olduğu bu cihazda iTunes, iCloud ve iPhone ile sorunsuz çalışır.

microsoft-surface-book

Microsoft Surface Book Fiyatı

Bilgisayarın fiyatına gelince ise farklı depolama ve donanım gücüne göre fiyat seçenekleri sunduğunu söylemek lazım.

  • 128GB / Intel Core  i5-8GB- 1499 $
  • 256GB /Intel Core i5-8GB- $1,699
  • 256GB /Intel Core i5-8GB/dGPU- $1,899
  • 256GB /Intel Core i7-8GB/dGPU- $2,399
  • 512GB /Intel Core i7-8GB/dGPU- $2,799
  • 1 TB /Intel Core i7-16GB/dGPU- $3,299

Microsoft Surface Book Video Tanıtım

https://www.youtube.com/watch?v=A1OsmndtIrY

https://www.youtube.com/watch?v=XVfOe5mFbAE

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here