Microsoft Edge İçin Microsoft PSA Eklentisi Sanal Alışveriş Asistanı Olacak!

1

Microsoft Edge Üzerinden Alışveriş Deneyimi

Windows 10 ile birlikte gelen Microsoft Edge internet tarayıcısı için Microsoft tarafından yenilikler gelmeye devam ediyor. Microsoft Edge için geliştirilen Sanal Alışveriş Asistanı yani Microsoft PSA (Personal Shopping Assistant) eklentisi yakında kullanıma sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Edge tarayıcısı için geliştirilen bu eklenti aynı zamanda Google Chrome ve Opera tarayıcıları için de kullanıma sunulacak. Peki Sanal Alışveriş Asistanı eklentisi ne işe yarayacak?

Sanal Alışveriş Asistanı Windows 10 üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar için bir çok kolaylığı sunacak. Microsoft PSA eklentisi alışveriş sitelerinde baktığınız ürünleri hafızasında tutuyor. Favori ürünlerinizi işaretliyorsunuz ve bu ürünlerin fiyatı düştüğünde yada değiştiğinde sizi bilgilendiriyor.

Microsoft Edge Sanal Alışveriş Asistanı

Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Alışveriş Asistanı aynı zamanda birden fazla alışveriş sitesini tarayarak ilgili ürünün daha uygun fiyatlı seçeneklerini de size sunabiliyor. Ürünler hakkında yorumları da tarayarak size sunuyor. Ve bu ürünleri e-posta yoluyla arkadaşlarınız ile paylaşmanıza imkan tanıyor.

Sanal Alışveriş Asistanı olan Microsoft PSA (Personal Shopping Assistant) eklentisi yakında kullanıma sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here